Video kayıt süresini artırmak için kullanılabilecek bir uygulama veya ayar var mı?


16

Benim sorum benzer fakat aynı değildir bu bir . Esasen android cihazımda sınırsız uzunlukta videolar kaydetmek istiyorum - bu önceki soru teknik bir sınırlama ile uğraşmak gibi görünüyor: FAT32 için maksimum dosya boyutu. Sorunum keyfi bir sınırlama ile ilgili: GNex EXT4 kullanıyor, bu nedenle maksimum dosya boyutu, kayıtlarımı 30 dakikada kesmek için bir neden değil, bu yüzden sadece bu sınırın kamera uygulamasına veya Android'in kendisine sabit kodlanması gerektiğini varsayabilirim.

Birçok kullanıcı için el ele tutuşmanız ve pil ömrünü emmelerini engellemeniz gerektiğini anlıyorum, ancak takılıyken bir tripoda kayıt yapmayı düşünüyorum, böylece bunların hiçbiri benim için önemli değil. Ayrıca, Avrupa'nın bazı bölgelerinde, 30 dakikadan fazla bir süre boyunca "video kayıt cihazları" olarak kaydedilebilen cihazlara büyük ölçüde vergi uygulayan eski bir vergi yasasının da farkındayım, ancak Avrupa'da yaşamıyorum ve belirsizlerle sınırlanmak istemiyorum yaşamadığım bir ülkenin vergi kodu.

Dahili kamera uygulamasının 30 dakikadan uzun süre kayıt yapabilmesi için bu sınırlamayı devre dışı bırakmanın bir yolu var mı? Bu sınırlamaya sahip olmayan başka bir video kayıt uygulaması var mı? Telefonumu rootlarsam bu soruların cevapları değişir mi?


1
Orada gerçek bir cevap yok ve soru o kadar eski ki Froyo'dan bahsediyor. Bağlantılı "One Eye Browser" uygulaması aslında daha uzun süreli kayıt yerine 10 dakikalık daha kısa bir sınırlamaya sahiptir ve sorunu düzeltmek için gerçek bir öneri yapılmamıştır.
David Perry

1
PS: Arama kutusuna kelimeleri nasıl yazacağımı biliyorum. Bu soru, eski bir sürümü ve 4.11'deki bir EXT4 dosya sistemine sahip bir GNex'in artık sahip olmadığı keyfi bir dosya boyutu sınırlamasına atıfta bulunmaktadır.
David Perry

1
bunu açıkladığınızda, sorunun zaten bazı yakın oyları vardı (oy kullandığımızda maalesef geri çekilemiyoruz). Sanırım diğer seçmen (ler) yorumu kaçırmış olabilir. Öneri: düzenleyin soru diğer soru hakkında bilmek gerçeğini ekleyin, artı işte bu yüzden açıklamak değil yinelenen. Bu, yeniden açma işlemini tetiklemeli ve yeterince oy verildiğinde sorunuzu tekrar açmalısınız. Ayrıca: Bu durumda olağan yol sadece yeni bir soru yaratmak değil, orijinal olana "güncelleme için" bir ödül vermek;)
Izzy

3
Bunu nereden aldınız , Avrupa'nın bazı bölgelerinde 30 dakikadan fazla "video kayıt cihazları" olarak kayıt yapabilen cihazlara ağır vergi uygulayan eski bir vergi yasasının da farkındayım ama Avrupa'da yaşamıyorum ve istemiyorum bile yaşamadığım bir ülkenin müstehcen vergi kodu ile sınırlı olmak. ? Hiç duymadım ve bu benim için yeni bir tane!
t0mm13b

1
@DavidPerry Anlaşılabilir. Sadece istediğini düşünün ;) Düzenlemenizle ile, tekrar açtılar kuyruğu (şimdi 2 oy çok iyi şansı) girdi. Ayrıca t0mm13b'nin sorusunun cevabı ile de ilgilenirim: Bu doğruysa, büyük bir sorunumuz var. Avrupa'da serbestçe satılan, 30 dakikadan fazla kapasiteye sahip kameralar ve dvd / blueray / harddisk kaydediciler var.
Izzy

Yanıtlar:


5

Magisto'yu deneyin . Başlangıçta test ettim ve durdurmadan önce neredeyse 2.5 saat boyunca kayıt yapmayı başardım.


Tüm özellikleri şimdi kullanmanın ücretlendirildiğini söyleyen birçok yorum (2019). Alternatif var mı?
Lucas Bustamante

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.