Google'ın Play Store'undan satın alınan bir uygulamayı yeniden yükleyebilir miyim?


32

Android telefonumla Market'ten başarıyla bir uygulama satın aldım. Şu anda dahili hafızam için çok büyük (hala 2.1 çalışıyor), bu yüzden onu kaldırabilir ve daha sonra tekrar yükleyebilir miyim?

Uygulamanın kaldırılması (15 dakikalık değerlendirme süresi geçtikten sonra), bir daha indiremeyeceğimi veya satın alınmış olan uygulamalar henüz yüklü olmasalar bile Google hesabıma bağlı kaldıklarından emin olabilir misiniz?


Değerlendirme süresinin 24 saat olduğunu sanıyordum.
Matthew 19

4
Google, son pazar revizyonunda 15 dakika olarak değiştirdi. 24 saat neden bu kadar uzun olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bence 15 dakika çok kısa.
Matt

Pek çok insan, dev ve kullanıcı aynı şekilde. En iyi uzlaşma çözümü, geliştiricinin uygun bir zaman dilimi seçmesini sağlamak olacaktır, IMHO
Sparx

Yanıtlar:


36

Kaldırabilirsiniz ve piyasa onu satın aldığınızı hatırlar. Piyasada "satın alındı" diyecektir ve istediğiniz zaman yeniden yükleyebilirsiniz. Bir ROM'u her geri çekişimde, pazarın indirme bölümüne gidiyorum ve satın aldığım tüm uygulamaları görüyorum.


Arkadaşım ve ben denedik, sonunda başarılı oldu. Bu yüzden silmeye karar verirseniz, “satın alındı” diyerek geri döneceğiniz konusunda sizi temin ederim.
Masterpiece

9

Çoğu Android telefon için prosedür: "Market" uygulamasını açın, telefonunuzun Menü düğmesini tıklayın, "İndirilenler" veya "İndirilenler" i tıklayın, daha önce satın aldığınız Uygulamanın adını tıklayın, Yükle düğmesini tıklayın.

Not: Telefonla ilişkilendirilmiş Google Hesabını da değiştirdiyseniz, eski hesap altında satın alınan uygulamaları yükleme özelliğini kaybedersiniz.


1
Evet, iyi noktalar.
Matt

0

Uygulamayı satın aldığınızda yalnızca aynı Google Hesabı ile giriş yapmanız gerekir. ve tekrar ödeme yapmadan indirip yükleyebileceksiniz ...

Google tüm uygulamaları saklar. / hesabın ... her hesabın

Not: Google Play'de bir kez Uygulamama git, satın alınan ve kurulu olmayan uygulamaları göreceksin. Ya da sadece uygulamayı arayın. ve ödemeden indirmek mümkün olacak ...

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.