Aramayı reddetmeden bir telefonun çalmasını nasıl durdurabilirim?


11

Bazen bir telefon almak istemiyorum, ama bunu bilmesini istemiyorum. Bu yüzden telefonu durana kadar bıraktım, bu yüzden telefondan falan uzak olduğum anlaşılıyor ve çağrıyı kaçırıyorum. Bunu yaparken zil sesini ve titreşimi susturabilir miyim?

Bilgi : Telefonum Galaxy S

Yanıtlar:


10

Bunun cihaza çok bağlı olduğundan şüpheleniyorum, ancak HTC Desire HD üzerinde, aramanın devam etmesine izin verirken zil sesini susturmak için fiziksel ses azaltma düğmesine basabilirsiniz.


Telefonum Galaxy S.. Bilgide bunu düzenledi. Bir dahaki sefere telefon aldığımda bunu deneyeceğim.
Louis Rhys

Bunu doğrulayamıyorum, ancak aşağıdaki forum dizisi, ses düzeyi anahtarının Galaxy S'de de çalışması gerektiğini gösteriyor. Bir şans verdin mi? androidforums.com/samsung-galaxy-s/…
Matt H

Bu ses kısma hilesi Droid 2 Global (Motorola) üzerinde de çalışıyor (Android 2.2 çalışıyor).
Argalatyr

Bir Galaxy S ettik ama hile aşağı hacmi yok değil çalışır. S'yi birkaç kez aradım, ancak bunu yapmanın bir yolunu bulamadım.
mark

1
@mark: SGS için düğmeyi basılı tutun. Cevabımı gör.
Louis Rhys

5

HTC Desire, bu aramayı susturmak için telefonu yüzü aşağı bakacak şekilde çevirmenizi sağlar. Bu Samsung ile çalışmazsa, muhtemelen benzer bir sonuca varmak için Tasker'ı kullanabilirsiniz (yüzü aşağı dönükken telefonu sessiz moda getirin).


İlginç fikir!
Matthew

Aynı şeyi yapacak birkaç uygulama var.
ale

Yan soru: Bu tam özelliği kullandıktan sonra (telefonumda "gelen aramaları susturma" olarak adlandırılır), birkaç ay önce, telefonum "gelen aramaları sustur" başlamış gibi yalnızca bir kez (1 saniyeden kısa) çalar veya titreşir arkasına yatan telefona dokunmama rağmen, ekranda baş aşağı değil. Bu bir hata mı, bir çözüm var mı, bir çeşit HW hatası mı? P880 kullanıcısı, BTW. Bu bir yorumdan ziyade ayrı bir soru olarak daha anlamlı olur mu?
Tomislav Nakic-Alfirevic

5

Samsung Galaxy S için, ses kısma düğmesini basılı tutmak . Sadece basarsanız, hiçbir şey olmaz (veya belki de çalmayı tamamen durdurmadan önce birkaç kez basmanız gerekir, bilmiyorum, ama basılı tutmanız hemen durmasını sağlar)


Galaxy Ace için de çalışır. Belki şu ana kadar test edilmiş bazı cihazlarla soruyu güncellemek iyi bir fikir olur?
xmoex

3

Samsung Galaxy S için, telefonunuzu çaldığında sessiz hale getirmek için güç düğmesine basın


3
ve güç düğmesini basılı tutarsanız, tüm sinir bozucu sesleri durdurur :)
gbjbaanb

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.