Google Keep notlarını kişiler arasında paylaşabilir miyim?


17

Google Keep'in notlarını farklı kişiler arasında paylaşmanın bir yolu var mı? Örneğin, notları Thunderbird Lightning'in todos'una bağlayabilir miyim veya notları iki farklı Google Hesabı arasında paylaşabilir miyim?


1
Hayır, ne Android uygulaması ne de Web arayüzü bunu yapmanıza izin vermez. Açıkçası, bir Google Dokümanı'nın yerleşik paylaşım araçlarıyla daha iyi durumdasınız.
ale

Cevap için teşekkürler. Hala bunun güzel bir özellik olacağını düşünüyorum ama en azından şimdi doğru ayarları bulmak için çok aptal olmadığımı biliyorum.
fabee

1
Tüm Google ürünlerinin basit olmasını sağlamak için bir tasarım hedefi olduğunu düşünüyorum. Bu özelliği istiyorsanız Google Drive'ı kullanmanız yeterlidir.
Akış

Google Keep şu anda notlar üzerinde ortak çalışmayı desteklemediğinden, notları paylaşmak için Cozi Aile Takvimi ve Listeleri'ni de deneyebilirsiniz . Ayrıca iOS'ta da mevcuttur .
Guttermonk

Yanıtlar:


4

Şu andan itibaren evet:
Google Keep: Arkadaşlarınızla ve ailenizle fikirlerinizi paylaşın

Artık her notun paylaşmak için bir paylaş düğmesi vardır. Daha fazla bilgi:
Google Keep'te paylaşın ve ortak çalışın


Bu bir adım ileri, ama benim için yeterli değil. Paylaşılan bir gruba eklendiyse, henüz oluşturmamış olduğum gelecek notları bile not gruplarını paylaşmak istiyorum. Trello's Boards and Organization özelliğini düşünün. Bir organizasyon insanlardan ve notlardan oluşur. Bir not tahtasına, kuruluşta olmayan ilave kişiler eklenebilir.
leetNightshade

7

Şu anda Keep'teki notları bir dokümanı paylaşabileceğiniz şekilde paylaşmanın bir yolu yoktur.

Ancak hedefiniz belirli sayıda kişi (örneğin aile üyeleri gibi) arasında not paylaşmaksa, her zaman yeni bir Google hesabı oluşturabilir, paylaşmanız gereken tüm Android telefonlara ekleyebilir ve Keep'in yalnızca senkronizasyonunu etkinleştirebilirsiniz o hesap.


Bunu yapmanın bir yolu!
Ben

Evet, bunu zaten yapmayı düşündüm, ama daha temiz bir yol umuyordum.
fabee

Uygulamalar, kitaplar, müzik ve Google Play mağazası aracılığıyla satın alınan ve genellikle farklı hesaplar arasında paylaşılamayan diğer medya gibi diğer içeriklerin paylaşılması için de iyi çalışır. Böyle bir "paylaşılan" hesaptan satın aldığınızdan emin olmak için satın alma sırasında Play Store'u izlemeyi unutmamalısınız. Sadece birkaç kullanıcı arasında hesabınızı saklayın (örneğin kendiniz ve eşiniz) ve Google'ın paylaşım için size düşme riskini
göze almayacaksınız

@fabee Keep oldukça yeni bir hizmettir, bu nedenle gelecekte bu özelliğin eklenmesi oldukça olasıdır. Sonuçta, Drive'daki diğer belgeler bir süredir paylaşım özelliklerine sahipti, bu nedenle Google'ın notlara eklemesi sadece mantıklı.
Chahk

2
In Google'ın ilk blog gönderisi hakkında tutun onlar belirterek, "erişebilir, düzenleyebilir ve web üzerinde yeni notlar oluşturabilirsiniz drive.google.com/keep ve önümüzdeki haftalarda Google Drive doğrudan aynı şeyi mümkün olacak. " - umarım yakında aynı paylaşım fonksiyonuna sahip olacağız.
MrWhite

2

Wunderlist'i deneyin , harika bir IOS ve Android uygulaması var. Onu kullanan bazı insanlar tanıyorum ve gerçekten ona aşık görünüyorlar.


0

Belki ShareNOTZ'u deneyin. Notları, listeleri ve hatırlatıcıları paylaşmanıza izin verir ve elbette kendi notlarınızı tüm cihazlarınız arasında senkronize tutar. Tam açıklama: Ben geliştiriciyim. Bu nedenle, sahip olabileceğiniz herhangi bir geri bildirimi çok isterim. Teşekkürler!


Android Meraklılarına Hoş Geldiniz! Lütfen bu uygulamayla (varsa) hangi ilişkiniz olduğunu onaylayın: Bu sitede dürüst olmanız şartıyla, kendi uygulamanızı bu sitede önermek sorun değildir.
bmdixon

-1

Uygulamanın Google+ profiliniz vb. İle paylaşmak için dahili bir işlevi olduğunu düşünüyorum. Seçeneği görmediyseniz en son sürüme güncelleyin.


Evet, gördüm. Ancak, notun kendisini diğer kişilerle paylaşmak istemiyorum (her ikisini de düzenleyebiliriz).
fabee

1
İkinizin de düzenleyebileceği bir not gibi mi? Google Keep'in bunu yapıp yapamayacağından emin değilim. Evernote Premium kullanıcıları bu özelliğe sahiptir.
Karan Raj Baruah

Hmm, bunu dahil etmek harika bir özellik olurdu ... Teşekkürler.
fabee
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.