Kilit ekranını devre dışı bırakabilmem için Aygıt Yöneticisi güvenlik ilkesini nasıl geçersiz kılabilirim?


14

Android 2.2 Froyo'da, Kurumsal Exchange E-posta hesabımı telefona ekledim, ancak "Cihaz Yöneticisi" tarafından belirlenen güvenlik politikası kilit ekranına 4 haneli bir PIN girmemizi ve maksimum 10 saniye boşta kalmamı gerektiriyor.

Bu güvenlik politikasını izlememe gerek kalmayacak şekilde Android'imi root erişimi aracılığıyla veya başka bir şekilde nasıl hackleyebilirim. Telefonu her kullanmak istediğimde PIN kodunu girmek zorunda kaldığım için çok rahatsızım, çünkü gün içinde sık sık açıp kapatabiliyorum?


10
Bunu yapmanın uygun yolu, yöneticinizden politikayı değiştirmesini istemektir ve politikalarını kabul etmiyorsanız, telefonunuzu sunucularına eklemeyin. Ayrıca 10 saniye boşta kalma süresi inanılmaz derecede serttir, bunu değiştirmek için onlarla meşru bir dava açabilmeniz gerekir. Bu önceki soruyu faydalı bulabilirsin android.stackexchange.com/questions/1568/…
GAThrawn

Yanıtlar:


7

TouchDown uygulamasını (30 günlük ücretsiz deneme sürümü) satın alırsanız , kilit kodu telefonda değil uygulamada olacaktır. Bu çok daha iyi.


Evet, dokunma berbat ve aslında diğer e-postanız veya takviminizle senkronize edilmiyor. Konuyu KULLANMALISINIZ.
Devil's Advocate

3

2.2 e-posta uygulamasının güvenlik özelliklerini devre dışı bırakan değiştirilmiş bir sürümü var . Uygulamayı bununla değiştirmek için root'a ihtiyacınız var.

Başlangıçta hagope tarafından yorum olarak gönderildi


0

Bir Galaxy S üzerindeyseniz *#*#7594#*#*, kutuyu işaretleyip işaretlemeniz yeterlidir. Telefonunuz, ekranı her açtığınızda (kilit ekranını kaybetmenize rağmen) sizden şifre sormaz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.