Bir dizi dokunuş kaydetmenin ve oynatmanın bir yolu var mı?


16

Aradığım şey bir çeşit makro kaydedicidir (bu terim şu anda makro fotoğrafçılık uygulamalarımın ele geçirilmiş olmasına rağmen).

Bir dizi pres kaydetmek istiyorum (özellikle, bir oyunda bir seviye atmak) ve daha sonra benim için tekrar etmelerini istiyorum, böylece zamanımı veya bir ton para harcamadan oyun içi para biriktirebilirim.

Başka pratik kullanımlar da olacağını düşünüyorum, ancak Google Play'de bunu yapacak bir şey bulamıyorum.

MacroDroid ve Tasker her ikisi de umut verici görünüyordu, ancak bir dizi dokunuşa değil, yalnızca önceden tanımlanmış olaylara önceden tanımlanmış eylemler atayabilirsiniz.1
@AlEverett Bu soru farklı görünüyor, çünkü bu soru aynı zamanda kullanıcı etkileşimi olmadan dokunuşları oynatmanın bir yolunu istiyor.
Fıstık

O soruyu gördüm, 'dokunuşları görmek' cevaplandığı gibi aradığım şey hiç de değil.
Ehryk

Bu yüzden "olası kopya" yazıyor.
ale

Yanıtlar:


14

RepetiTouch adında bir uygulama geliştirdim. Şu anda beta aşamasında ve geliştiricilere yönelik, ancak burada sınırlı bir ücretsiz sürümü var . Ancak, Android 2.3 veya üstünü çalıştıran köklü bir cihaza ihtiyaç duyar.

Bildiğim kadarıyla, şu anda bu işlevselliğe sahip başka bir uygulama yok, ancak bir bilgisayar ve bir USB bağlantısı, örneğin burada kullanarak bu tür özellikler sağlayan bazı araçlar / komut dosyaları var .

Her neyse, bu tür uygulamaların veya araçların tarım için kullanılmasını önermiyorum.


1
Neato, CyanogenMod 10.1'i (Android 4.2.2) çalıştıran köklü bir S-Off HTC Rezound ile bir geliştirici (çoğunlukla C # ve Javascript, ama tamir ediyorum) oldum. Teşekkürler!
Ehryk

Uygulamayı açtığımda sadece "Kullanılabilir girdi olay dosyası bulunamadı." -Exit- düğmesiyle.
Ehryk

Muhtemelen cihazınız / dokunmatik ekran sürücünüz, uygulamamın ihtiyaç duyduğu arayüzü, yani bu belirli giriş olay dosyasını açığa çıkarmaz. Ancak, emin olmak için benimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
cygery

Harika bir uygulama! Tamam bazen değil, sadece çiftlik için itiraf ediyorum :)
Franck Dernoncourt

Android hatmi ile uyumlu olacak bu uygulamanın en son sürümüne sahip olup olmadığını merak ediyorum.
Polar

2

İyi çalıştığını bildiğim tek uygulama " Android Bot Maker " (XDA bağlantısı burada )

ne yazık ki, dokunuşları kaydedemiyor, ancak işletim sistemi ayarlarının geliştiriciler kategorisinde "işaretçi konumunu göster" i etkinleştirerek koordinatları bularak kendiniz ayarlayabilirsiniz.
0

Bunu bir Android Emulator üzerinde yapmak istiyorsanız. Memu'yu kullanarak bir senaryo kaydetmek ve oynatmak için bir düğmeniz olur.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.