Ekran Kilidi Zaman Aşımı'nı nasıl ayarlayabilirim?


17

Bekleme düğmesine bastıktan hemen sonra değil, yalnızca bir süre sonra, örneğin 30 dakika sonra PIN kodunu girmek istiyorum.

Parola Gecikmesi olduğunu biliyorum , ki bu hiç yoktan iyidir. Ancak yalnızca uygulamayı çalışır durumda tutarsanız ve uygulamanın kendisi şifre korumalı değilse çalışır. Güncelleme : Şifre Gecikmesinin daha yeni sürümleri iyi çalışıyor (çalışmaya devam etmesine gerek yok, uygulama artık şifre korumalı).

Daha iyi çözümler var mı? Veya Froyo'nun teknik sınırlamaları daha iyi çözümleri önler mi?

Referans: tested.com (aracılığıyla bulunan /android/780/what-is-a-good-lock-program-for-android-phones ) bahseder Kilit Gecikmesi ve AutoLock , ancak bu işi sadece 2.1 veya altı.

Ve nasıl HTC arzu Z devre dışı bırakma ekranı kilidi? Kilit Yok öneriyor , ancak bu farklı bir sorunun çözümü (sadece gecikmeyi değil, kilidi tamamen devre dışı bırak).


Kilitleme Gecikmesi yazarı, Google'ın Froyo'da kilitleme ile ilgili API'yı kilitlediğinden bahseder. Kullanılabilir uygulamaların olmamasının nedeni olabilir.
Sparx

Yanıtlar:


4

Froyo çalıştıran bir HTC Desire cihazım var ve Ayarlar | Güvenlik | Telefonu sonra kilitleyin ve "Hemen", 3, 5 10 veya 15 dakika zaman aşımını seçin.

Galaxy Tab'de bu ayar yok mu?


2
hayır, Galaxy Tab, Ekran kilidi ayarı bölümünde sadece Ekran kilidini ayarla'ya sahiptir . HTC'li bir meslektaş da bana cihazının bu bölümde daha fazla ayar olduğunu gösterdi.
pesche
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.