“Sesli Komut” ne yapar “Beklenmeyen sunucu hatası oluştu. Lütfen tekrar deneyin." anlamına gelmek?


12

Samsung Galaxy S2 (GT-I9100) cihazımı yeniden başlattığımda bir hata mesajı alıyorum:

Ses komutu

Beklenmeyen bir sunucu hatası oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

[TAMAM]

Bu, bu gece (redacted) deneme sürümünü indirdiğimden beri başladı, ancak kaldırdıktan sonra bile hala oluyor.

Sesli Komut sözleşmesini kabul etmedim. Yanlışlıkla ev tuşuna yanlış bir şekilde basarak etkinleştirdiğimde, seçerim Decline.

Bu hata mesajı aslında ne anlama geliyor?


8
Merhaba! Eğer aynı sorun var çünkü Google'dan buraya ulaşmanız, lütfen yok "Ben de!" Sonrası ya da o türden şeyler. Basitçe bu sayfayı yer imi veya bir şekilde bu soruyu işaretlemek için sola yıldız simgesine tıklayın favori sonra, güncellemeleri ve cevapları düzenli biçimde kontrol.
eldarerathis

2
Ben bu sorunun herhangi bir yapılandırma değiştirerek, sadece bana da olur herhangi bir indirme ile ilgili olduğunu sanmıyorum
Oscar Cabrero

1
PRISM konuşlandırılıyordu
Oscar Cabrero

Tesadüfen indirdiğim yazılımın adını kaldırdım. Şimdi diğer forumlarda benzer sorular gönderen birçok insan görüyorum ve hepsi aynı uygulamayı indiremiyor.
Bill P. Godfrey

Bu soru sadece iki günde yaklaşık 40 bin görüş aldı. Bunun Android Meraklılarında daha önce olup olmadığını hatırlayamıyorum. Ayrıca bir sunucu sorunu olduğunu tahmin ediyorum.
Akış

Yanıtlar:


8

Bu hatayı bugün sürekli alıyordum, bu yüzden SettingsApplicationsAll→ 'ya gittim Voice Command. Oradan Force StopOKsonra Clear Data→ üzerine tıkladım OK. Sonra Google arama widget'ımdaki mikrofon düğmesine dokunarak ses komutunu yeniden başlattım.

Sesli Komut mükemmel çalıştı ve yaklaşık bir saat içinde hata mesajını görmedim.


Bu benim için hile yapıyor gibi görünüyor. Geri gelirse buraya tekrar yollayacağım. Çok teşekkürler.
Bill P. Godfrey

1
Bu adımları izledim (verileri durduran ve temizledi) ve çift tıklama orta düğmesiyle yeniden açtığımda, lisans koşullarını kabul etme şansı elde etmeden hemen önce aynı hata mesajı.
Tom

2
İşe yaramadı. Samsung GS2, Sprint.
Yasemin

6

Şimdilik sesli komutları devre dışı bırakabilirsiniz Settings->Applications. Samsung sunucu sorunu olduğundan eminim.


1

Bu forumda birisi aşağıdakilerden bahsetti:

Samsung teknik desteği aradım. Google ses sunucuları ile ilgili bir sorun var bu arada ayarları altında ses komutunu devre dışı bırakabilirsiniz - uygulamalar - Tüm - sesli komut tıklayın sonra tıklayın devre dışı tıklayın. Mesajın patlamasını bırakacağı söylendi. Teknoloji # 1800-762-7864

Aynı sorunu dün SGS2 cihazımda fark ettim ancak dün akşamdan beri herhangi bir hata mesajı görmedim, bu yüzden sorunun Samsung veya Google tarafından çözüldüğünden şüpheleniyorum.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.