Mobil Gmail’de filtre nasıl oluşturulur?


29

Telefonumda / tabletimde bir mesaj açıyorum ve bu mesaj için bir filtre oluşturmak istiyorum ancak nerede yapılacağını göremiyorum. Gmail’in web sürümünü kullanırken de aynı şey sağ üst menüden bulunabilir.

Bunun için herhangi bir geçici çözüm var mı?

Yanıtlar:


20

Bildiğim kadarıyla, GMail uygulaması ve GMail'in mobil sürümünde filtre eklemek için herhangi bir yöntem bulunmuyor. Filtreler oluşturmak için Masaüstü / GMail sürümünü kullanmanız gerekir.


1
Masaüstü Gmail’de oluşturulan filtreler mobil sürümde etkili olur mu? Masaüstünde onları oluşturmak bir sorun değildir. Sorun şu ki, mobil versiyon onlara saygı duyuyor mu?
trejder

1
@ trejder evet mobil versiyonunda çalışacak.
SwapnilPopat

@PeacefulWarrior Ben tam tersini söyleyebilirim. En azından Gmail sürümümde PC / masaüstü sürümünde tanımlanan tüm filtreler mobil sürüm tarafından tamamen göz ardı edilir ve Gmail’in mobil sürümü ilk görüyorsa, ilgili klasörlere girmesi gereken tüm e-postalar her zaman Gelen Kutusu'na gelir.
trejder

1
@ trejder Filtreleri tanımlarken filtre kriterlerinizle birlikte "Gelen Kutusunu Atla (Arşivle)" seçeneğini seçmeniz gerekir.
SwapnilPopat

1
@ trejder Kategorileri de kaldırmayı deneyin. Yorumunuz doğru.
SwapnilPopat

12

Doğrudan yol, hayır. Geçici çözüm, evet. Stokunuzdaki Android tarayıcısında veya Chrome'da menüyü tıklayın ve kontrol edin Request Desktop Site.


Web Gmail’in geçerli sürümü, bir masaüstü sürümü talep etseniz bile uygulamanın mobil sürümünü verir.
17:17

5
Çünkü url zaten mobil siteye işaret ediyor. Masaüstü Sitesi İste ve sayfa yeniden yüklendikten sonra, URL'yi aynı sekmede bulunan mail.google.com adresine güncelleyin . Hala çalışıyor.
Supars
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.