Google Play, bir Uygulama / Oyun'un ilk kez Play Store satın alınmasından sonra fazladan Rupi 50'yi çıkardı. Neden?


14

Bugün Google Play'den Temple Run: Oz aldım. Bu uygulama için rupi 53.18 ödemek için tüm kimlik bilgilerini doldurduktan sonra otomatik olarak kredi kartımdan 50.00 rupisi düştü ve tekrar gönderdikten sonra kredi kartından rupi 53.18 düştü. Ama bu oyunun orijinal fiyatı 53.18 rupi, ekstra rupi 50.00 indirimi neden oldu?

Bu parayı nasıl geri alabilirim?

Google Play'de bir uygulama satın almak güvenli değil mi?


3
Google Play'den satın alma, işlemin şifrelenmiş olması bakımından 'güvenlidir', hiç kimse bilgilerinizi bulamamalıdır. Google'ın güvenilir bir şirket olması açısından da 'güvenli', sizi kasten sökmeye çalışmıyorlar.
Fıstık

Yanıtlar:


25

Endişelenmeyin, hesabınızı doğrulamak için ödeme ağ geçitlerinin (Google Checkout ve PayPal, PaisaPay vb. Dahil) standart yollarından biri olan Vinit, küçük bir tutarı (genellikle 1 USD veya yaklaşık eşdeğer 50 INR) düşerek ve bir sonraki ödemeyi geri almaktır. bir kaç gün.

Lütfen birkaç gün bekleyin ve bunu yaparken lütfen 50 INR değerinde herhangi bir geri dönüş olup olmadığını gözlemleyin. Ödeme hesabınıza bir kredi görürseniz hepsi sıraya girer.


3
Onaylanmış. Bunu birkaç kez duydum. Genellikle paranızı 7 ila 30 gün içinde geri almalısınız (aynı zamanda kredi kartı şirketinin işlemesine de bağlıdır). Geri ödenmediği bir vakayı hiç duymadım.
Izzy

paypal 1 $ kesinti ama hala paramı geri
alamadım

Deneyimim PayPal ile hesabımın ipucunu gördüm. Muhtemelen biraz zaman alabilir. Ben de görüşüme uygun olan bu soru-cevap üzerine tökezledim .
Narayanan
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.