Android Market hesabı nasıl değiştirilir?


32

İki Google hesabı kullanıyorum ve bunları ekliyorum. Acc1 ve acc2 diyelim. Market'te bir uygulama satın almaya çalıştığımda, acc1'in Ödeme hesabını seçti ve acc2 olarak değiştirmek için bir seçenek görmüyorum. Bunu ödemek için acc2 kullanabilir miyim? Ve hala başka amaçlar için ana hesap olarak acc1'i istiyorum. (örn. Konuş, Posta, kişiler)

Muhtemel bir soru: Pazar için hangi Google Hesabının kullanıldığını nasıl bilebilirim?


1
Telefonunuza ekleyeceğiniz ilk Google hesabının kasada ödeme yapan hesap olduğundan eminim. Bildiğim kadarıyla, değiştiremezsiniz (her iki hesabı da kaldırmak ve tersi sırada yeniden eklemek dışında).
Bryan Denny

Yanıtlar:


21

2011 ortasından itibaren Android Market birden fazla hesabı desteklemektedir.

Başka bir hesap eklemek için ... düğmesine basın menu- ayarları seçin - Hesaplar ve Eşitle - "Hesap ekle" ye dokunun ve başka bir gmail hesabınızı ekleyin. Piyasada başka bir gmail hesabını etkinleştirmek veya kullanmak için, yeni pazar uygulamasını açın (v 3.0.26) ve “Hesaplar” ı seçin. “Hesaplar ve Senkronizasyon” uygulamasına eklediğiniz tüm gmail hesaplarınızı gösteren bir liste açılır. İstediğiniz birini seçin ve gitmek için iyi.

Gönderen http://www.theandroidsoul.com/multiple-accounts-sign-in-logins-supported-in-the-latest-android-market-v3-0-26/


Bu, KitKat Google Play hesabında nasıl gerçekleştirilir?
Boris_yo

5

PT , telefona başka bir hesap ekleyerek ve ardından Google Play Store ayarlarında seçerek bunun nasıl gerçekleştirileceğini ayrıntılandırır .

Belirterek It yetmeyecek başlangıçta tek yolu Google Play Store ilişkili Google Hesabını değiştirmek için telefonunuzun fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak ve en baştan kurmak.


3

İşte üç seçenek, ama 2. ve 3. belki daha iyi çalışır

  • Android Market uygulamasına ve Google Services Framework’e Ayarlar / Uygulamalar ve VERİ TEMİZLEME kısmına gidebilirsiniz.

  • Veya hesabınıza tıklayarak Ayarlar / Hesaplar ve Senkronizasyon bölümüne gidip Hesabı Kaldır düğmesine tıklayabilirsiniz.

  • Veya Gmail programındaki verileri temizlemeye çalışın, yeni bir hesap sorması gerekiyor: xD

Bu, hesabınızın sistemle bağlantısını kesmeli ve sizden tekrar bir Hesabın sisteme bağlanmasını isteyecektir.

Ancak buna dikkat edin, çünkü önceden eklenmiş hesapla ilgili Kişiler olarak ayrıca verilerinizin bir kısmı silinebilir / kaybolabilir, ayrıca E-posta ve Konuş

Esas olarak, bağlı hesabınızı değiştirdiğinizden ve bu hizmetler o bağlantılı hesaptaki bilgileri kullandığından.


"Veya Gmail programındaki verileri temizlemeye çalışın, yeni bir hesap sormalı" - hayır bunu denedim ... Görünüşe göre, Gmail uygulaması Android Market uygulamasından veya hesap adı için Google Hizmet Çerçevesinden tekrar soruyor ...
jww 10:14
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.