Farklı bir cihaz kullandığımı düşünerek Android Market'i kandırmanın bir yolu var mı? Korumalı uygulamaları indirebilir miyim?


15

Piyasa eklentisi uygulaması ile köklendirilmemiş bir Archos 70IT var ve Droid'imdeki Market'te bulabileceğim ancak Archos'ımda olmayan bir dizi uygulama var. Muhtemelen "korumalı uygulamalar" olup yalnızca apps dev tarafından onaylanan cihazlara yüklenebilir.

Bu sorunu çözmek için onları Droid'ime indiriyorum, Dropbox'a kaydedip Archos'uma kuruyorum. Bu uygulamalar gayet iyi çalışıyor, bu yüzden "uyumsuz" uygulamalardan "korunmak" yerine ve istediğim uygulamaları almak için geri dönüşler yapmak yerine, Market'i bir Droid veya başka bir yerde olduğumu düşünmek için kandırmak istiyorum Android cihazı.

Bunu a) hiç ve b) köklenmemiş bir cihazda yapmanın bir yolu var mı? Öyleyse nasıl?


Archos Gen8 cihazları için bu "uyumsuz" uygulamaların (iyi çalışan, ancak mevcut olmayan uygulamalar) bir listesi var mı?
Zoot

Piyasadaki 100.000'den fazla uygulama göz önüne alındığında bu biraz hantal olur. Onları bulmanın kolay yolu Gen8 cihazınızda arama yapmaktır. Eğer görünmezlerse, o zaman "korunur". D70'imi çıkardığım Flash uygulaması dışında A70IT'imin gerçekten çalışamayacağı bir uygulama ile karşılaşmadım (Flash, donanımın mimarisine çok özel olduğu için bu şaşırtıcı değil. xda forumlarında bulabilirsiniz).
Matt

Yanıtlar:


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.