Yüklü olmayan bir uygulama için güncellemeden haberdar olun


18

Telefonuma yüklü olmayan bir uygulama için Play Store'dan güncelleme / yeni sürüm yayınlanmış bildirim almanın bir yolu var mı? Bir Nexus 4 üzerinde 4.3 kullanıyorum.


Eski "Changelog Droid" uygulaması dışında bir cevap görmek isterim. Bu işlevselliğin farkında olmadığım başka bir yerde olduğundan neredeyse eminim.
winchendonsprings

Yanıtlar:


16

Yerleşik bir şey yok, ancak Changelog Droid gibi bir uygulama kullanabilirsiniz . Bildirilmek istediğiniz uygulamaları uygulama içindeki Gözlenenler listesine eklemeniz gerekir.

Not: Görünüşe göre bu uygulama artık korunmuyor ve ücretli uygulamalarla ilgili sorunları var. Bu noktada bir alternatif bilmiyorum. Bu uygulama yine de ücretsiz uygulamalar için tamam çalışacaktır.


TAM ne aradığını !! Bir ton teşekkürler!
Gh0sT

1
Ne yazık ki, Changelog Droid artık Play Store'un en yeni sürümüyle uyumlu değil veya uyumlu değil.
winchendonsprings

2
@winchendonsprings En son geliştiriciden duyduğum şey şu anda diğer görevlerle meşgul olması, ancak yine de uygulamayı sürdürmeyi planlıyor. Öyleyse bu bir "geçici aksaklık" dan başka bir şey olmamalı, umarım yakında çözülecektir - "yakında" ne kadar erken olduğunu söyleyemem ...
Izzy

5

İle Değişiklikler Droid olmanın şu anda "sıra dışı" 1 , beni bir alternatif söz edelim:

App Watcher aynısını yaptığını iddia ediyor:

Uygulama İzleyici, uygulama şu anda cihazınızda yüklü olmasa bile Play Store'daki uygulama güncellemeleri hakkında sizi bilgilendirir ve "Yenilikler" bölümüne hızlı erişim sağlar.

Uygulama İzleyici Uygulama İzleyici
App Watcher (kaynak: Google Play ; daha büyük varyasyonlar için resimlere tıklayın)

1: (uygun bir açıklama gelen winchendonsprings ); geliştiriciden aldığım bir yanıtla, şu anda diğer görevlerle oldukça meşgul, ancak uygulamayı terk etmedi - hala güncellemeyi planlıyor, ancak bir tahmin veremiyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.