Bir Android uygulaması satın alma işlemi kaç cihazı destekliyor?


Yanıtlar:


24

Sınır yok. Gönderen Google Destek :

Önceden satın alınan ve indirilen uygulamaları indirme

Google Play'de ücretli veya ücretsiz bir uygulama indirdiğinizde, uygulama Google Hesabınıza bağlanır, yani birkaç avantaj elde edersiniz:

  • Yeni bir cihaz alırsanız, yer açmak için bir uygulamayı kaldırır veya cihazınızı sıfırlarsanız, uygulamayı tekrar satın almadan yeniden yükleyebilirsiniz.
  • Birden fazla cihazınız varsa, uygulamayı tekrar satın almadan uygulamayı tüm cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
  • Daha önce indirdiğiniz ücretsiz veya ücretli uygulamaları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

11

Uygulama satın alma işlemleri cihazlara değil, satın alındıkları Google hesabına bağlıdır. Cihazlarda aynı Google hesabını kullandığınız sürece, AFAIK sınırlaması olmamalıdır.


1

Tamamen uygulamalara bağlıdır, ancak çoğu durumda cihazlarda veya posta hesabında kısıtlanmaz,

SPB başlatıcısı vb. Kaydınızı takip ettiğinden, bu uygulamayı kullanamazsınız,

Ama kızgın kuşlar, vb kullanabilirsiniz .... Bu app app bağlıdır


3
Hayır. Bir uygulama Play Store'a gönderilirse, yukarıda belirtildiği gibi - bir kez satın alın, söz konusu Google Hesabına bağlı birçok cihazda kullanılan Play Store Hizmet Şartlarına uymalıdır. Bununla birlikte, geliştiriciler uygulamalarının belirli cihaz türlerine yüklenmesini kısıtlamayı seçebilirler - örneğin, aynı uygulamanın tablet sürümüne sahiplerse, telefon sürümünün sahip olduğunuz bir tablete yüklenmesine izin vermezler, böylece tablet sürümünü de satın almanız isteniyor. Yaygın olmayan ama duyulmamış.
Sparx

@Amit Modak. Uygulama geliştirme için SPB başlatıcısı gibi ekstra bir güvenlik katmanı nasıl yerleştirilir?
neo269

@Sparx, politika konusunda doğru ve her şeye rağmen doğru olabilir, ancak güvenlik açısından potansiyel olarak durum böyle değildir ... Uygulamanın satın alınmış bir kopyasına sahip olduğunuzu varsayalım ... doğrulama için cihazınızda bir dosya yani uygulamanın yedeğini alın ve bu dosya (uygulamanın paket dizininde bulunan geliştiriciye bağlıdır) sahip olabilirsiniz ... ve gitmekte özgürsünüz
Amit Modak

@saumilm Hey dostum ben bile arıyorum, spb basit kayıt anahtarını kullanır, ancak sahte seri numaralarını takip ederler ... Takip ederek kim gerçek anahtar kullandığını bilmek için geldim .... çok bilmiyorum bu konuda ... bu konuda size geri dönecek ..
Amit Modak
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.