Silinen bir SMS'i kurtarmanın bir yolu var mı?


Yanıtlar:


7

Eğer kullanırsanız Benim Pro Yedekleme ve düzenli olarak planlanan var yedeklemeler, siz, SMS mesajları almak size yedeklenmesi için bunları kurdum sağlanan yapabilirsiniz.

Ayrıca SMS Yedekleme'ye bakın - bir kullanıcının SMS'yi doğrudan GMail'e yedeklemesini sağlar, böylece cihazınızdan her zaman uzakta bir yedeğiniz olur - cihazınız yanlış yerleştirilmiş / çalınmış / çalışmıyor olsa bile zarar vermez ve içindeki bir SMS'e başvurmanız gerekir acele.


1
SMS Yedekleme de kullanıyorum. Bu Uygulama için +1
Juri

Aşağı indirildiğimden, SMS Yedekleme + kullanmanız gerektiğini ekleyeceğim (bu bir artıdır): appbrain.com/app/sms-backup/com.zegoggles.smssync ve cevabımı sil
Bryan Denny

2

Kullandığınız mesajlaşma uygulaması belirli bir yedekleme işlevine veya bir çöp kutusuna sahip olmadıkça, kolay bir yol yoktur, ancak bir veri kurtarma uzmanının (ucuz değil) hafızadaki alanın üzerine yazılmamışsa bunları kurtarması mümkün olabilir hala. Flash bellekte manyetik sürücü gibi veri hatırlama özelliği yoktur. Bir üzerine yazma ve veri aslında gitti. Ben de sim kart bazı android telefon mağaza sms mesajları okudum (ben hiç görmedim bir cdma telefon var) ve eğer öyleyse bir sim okuyucu ile sim onları kurtarmak mümkün olabilir. Nihayetinde onları kurtarmak için muhtemel değildir ve herhangi bir girişim pahalı veya zor olacaktır.


Flash bellek hakkında pek doğru değil, insanlar için SD kartlardan silinen fotoğrafları birçok kez kurtardım, ancak veri kalıcılığından değil, yazılımın sadece dosya kaydını sildiğinden, gerçek verileri silme zahmetine girmiyor kartı. Yine de, popüler SMS uygulamalarından herhangi birinin mesajlarınızı varsayılan olarak SD'de sakladığını düşünmediğimden yanıtınızı değiştirmez, çoğu bunları pratik olmayan dahili sistem belleğinde saklar. Ancak nadiren hakkında daha fazla depolayın 50, bu yüzden çoğu akıllı telefon bunu görmezden gelir ve dahili olarak saklar.
GAThrawn

Haklısın. Telefon, işaret ettiğiniz gibi gerçek verileri silmez, ancak tüm amaçlar ve amaçlar için, dosya kaydını sildikten sonra, söz konusu verileri tutan depolama alanının üzerine yazılması ücretsizdir, bu noktada orijinal veriler kaybolacak. Droid'ime bu cevabı yazıyordum, bu yüzden olabildiğince fazla ayrıntıya girmedim, ancak "mümkün olabilir ... eğer hafızadaki alan henüz yazılmamışsa, bunu kapsadığımı düşündüm. ". Şimdi bunun tam olarak açık olmadığını görebiliyorum. Açıklama için teşekkürler.
Matt

1

Varsayılan Mesajlaşma uygulamasını kullanarak bunları kurtarmanın bir yolu yoktur.

Zaten silinmiş mesajları kurtarabilecek herhangi bir uygulama bilmiyorum. Yani teknik olarak bu mümkün değil.

Ancak yedekleme işlevine sahip mesajlaşma değiştirme uygulamaları vardır.


Bunu yapmak için herhangi bir uygulama var mı ??
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.