HTC Desire için Android 2.2'yi nereden alabilirim


12

HTC Desire cihazımda Android'in 2.2 sürümünü nasıl alabilirim?

Yanıtlar:


10

Güncelleme bildirimini yeni aldım (markasız Desire, Almanya).

Yani "ne zaman" cevabı şu an: Şimdi.


@balpha, teşekkürler! Bildirimi nasıl aldınız? Bu sahip olduğunuz bir url mi? Wifi üzerinden indirebilir misiniz? - sorular için özür dilerim. Gerçekten heyecanlandım

@gyurisc orada olduğunu söyleyen bir pop-up ve herhangi bir bağlantı üzerinden veya sadece wifi bağlı olduğunda (bazı 90mb) indirmek isteyip istemediğinizi sorar. Yüklemeyi onaylamak için "hazır olduğunuzda" iletişim kutusu dışında kalanlar otomatik olarak gerçekleşir.
balpha

tüm ayarlarınızı korudunuz mu?

Selam! Ayarlar, sonra Telefon hakkında ve Sistem Yazılımı güncellemeleri bölümüne giderek zorlamayı başardım. Orada şimdi bir Check yaptım ve WiFi üzerinden güncellemeyi indirdim. Bu indirme bozuk olduğunu söyledi gibi birkaç kez denemek zorunda kaldı. Sonunda şanslıydım ve güncelleme yüklendi.

1
@Moak Tüm ayarlarımı sakladı. Kurulumumda herhangi bir değişiklik fark edemedim, bu yüzden iyi.

7

HTC Desire için resmi Froyo sürümü yakında görünecek gibi görünüyor . Sonraki iki haftaya geleceğini söylediklerinden beri üç haftadan fazla sürmesine rağmen , resmi olmayan bir ROM'da daha iyi şansınız olabilir .


(Ve başka bir yerde aynı hikayeyi bildiren diğer birçok makaleyle bağlantılı) makalenin yanlış olduğu ortaya çıktı. Bilgiler, HTC içinde oldukça düşük bir kişiden gelmiş gibi görünüyor ve yanlıştı. Resmi açıklama şimdi diğer cevabım uyarınca açıklandı.

5

Sızan ilk bilgi "Haziran ayı sonlarında" idi, ancak bu yanlış olduğu ortaya çıktı. HTC, yeni sürüme geçişin üçüncü çeyrekte olacağını belirten tam bir açıklama yayınladı (bu yüzden şimdi ve Eylül sonu arasında herhangi bir zamanda). Daha fazla bilgi için bu TechRadar makalesine bakın .


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.