zum ve genişlik kilitlemeli pdf okuyucu? [kapalı]


15

Hem Adobe Reader hem de EZPDF var. İkisi de eksik. Tercih ettiğim ayarlara açık bir pdf'ye sahip olduğumda genişliği ve yakınlaştırmayı ve her şeyi kilitlemek istiyorum. Sadece kayarken / kaydırırken sayfa yukarı veya aşağı gitmek istiyorum.

Ezpdf dosyasında kaydırdığımda ayarlar menüsü düzensiz olarak açılır. Bazen yakınlaştırır veya uzaklaştırır. 'Ln' ya da 'sf' kelimelerinin pdf üzerine yerleştiğini görüyorum ve ne anlama geldiğini bilmiyorum. Bazıları bir sayfaya kilitliyim. Sonraki veya önceki sayfada yapamam.

Adobe Reader'da sayfanın genişliğini yakınlaştıramıyorum. Minimum ayarlara sahiptir.

Metni ekranın tam genişliğinde görüntüleyen ve düzensiz şeyler yapmamak için her şeyi kilitleyen bir pdf okuyucu var mı?

Yanıtlar:


4

ezPDF'nin bu kaplamayı kaldırma seçeneği vardır: Açılır menüyü açın, Ayarlar'ı işaretleyin. Bağlantı bölümünde "Bağlantıyı Göster" işaretli bir onay kutusu bulunur. İşaretini kaldırın ve Ln yer paylaşımı gitti.

Sürüm 1.9.5.3


3

APV PDF Viewer'ın (apv-0.3.3dev01) dev sürümü tam olarak istediğinizi yapabilir.


Google Play Store'daki sürüm sürümü (14 Ekim 2012) harika çalışıyor, ancak çeşitli musluk ve preslerin ne yapacağını seçmek için ayarlara gittiğinizden emin olun. İstediğim gibi çalışmasını sağlamak için yakınlaştırma düğmelerini devre dışı bıraktım ve üst / alt muslukların sayfa yukarı / aşağı gitmesini sağladım.
Michael Kohne

3

APV PDF Viewer'ı tüm ünlü okuyuculardan çok daha iyi buluyorum .


2
Ve bu nedir? Başka bir siteye yönlendiren bağlantıdan biraz daha fazlası olan bir yanıt faydalı değildir. Bu ne? Sizce neden daha iyi?
ale

1

EZpdf'de, "Ln" sayfada bir bağlantı olduğu anlamına gelir ve "Sf" yatay kaydırmanın kilitli olduğu anlamına gelir (f'nin ne anlama geldiğini bilmiyorum). Bu katmanlar da beni rahatsız ediyor, bu yüzden apk'yi kodacağım ve metni kaldıracağım. Bu sorunu çözmek gerekir!


1

VuDroid'i deneyin . Özgür Yazılım. ( Dirençli ekranlara benzemediği için PD Novel'ımda bununla ilgili sorunlarım var, ancak telefonumda iyi. )

Başka bir seçenek denemedim DroidReader olduğunu.


0

Sorun uygulama ile değil, tek tek dosyaları ile ilgili. Dosya destekliyorsa, kerpiç okuyucuda genişliği kilitleyen ve sayfanın tam genişliğini görmeye devam ederken yakınlaştırmanıza olanak veren yeniden akış metni görünümünü kullanabilirsiniz. Bazı dosyalar bunu desteklemiyor. Diğerleri bunu sadece belirli bir zum seviyesinde destekler. Doküman ayarlarını geçersiz kılmaya çalışan uygulamalar, bahsettiğiniz tutarsızlıklara neden olabilir. Beam Reader'ı en güçlü pdf okuyucu olarak buldum ama denemem bitti ve bunun için 10 dolar ödemeye istekli değildim.


Metni yeniden akıtmak istemiyorum. İRead veya iAnnotate'de iTouch'umda beğendiğim bir seviyeyi yakınlaştırabilir ve bu seviyede kalıcı bir kilit yapabilirim. Android'de aynı şeyi yapan bir uygulama bulamıyorum. Bunu herhangi bir pdf dosyasında yapar.
Tony_Henrich

0

Mantano Reader istediğiniz her şeyi yapar. Adobe Reader Mobile (Adobe Reader Mobile SDK) ile aynı motoru kullanır, bu nedenle ARM v8'de (ilk Samsung Galaxy Tab) bile çok hızlıdır.

Yine de renk doygunluğu ile ilgili bazı sorunları var.


-2

ezPDf tam olarak ihtiyacınız olanı yapar ....


1
OP ezPDF'den şikayet etti. OP'ye ihtiyaçları için çalışması için neler yapılması gerektiğini açıklayabilir misiniz?
Broam

-2

ezPdf 1 dolar maliyeti ama gerçekten buna değer

Kaydırma işlemini menüden kilitleyebilirsiniz - zoom ayarı otomatik olarak kaydedilir ve sağ alt taraftaki küçük oka basarak sonraki sayfaya gidebilirsiniz


1
OP ezPDF hakkında şikayet etti, bir cevap olarak önermek yararlı değil.
Broam
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.