Android telefondan özel / şirket wiki'sini yönetme


10

Şu anda Oddmuse wiki'yi hem kişisel hem de işle ilgili şeyleri belgelemek için kullanıyorum . Yapmak istediğim, bir wiki motoru ile birlikte bir Android uygulaması bulmak ve telefonumla wiki'yi okumamı ve değişiklikler yapmamı sağlıyor. Yalnızca tarayıcıyı kullanmak sezgisel değildir ve kullanımı zordur.

Bunu nasıl yapabilirim? MediaWiki veya DokuWiki'yi kullanmayı tercih ederim , ancak wiki'yi düzenlemek için hem görüntüleyip hem de giriş yapmama izin veren herhangi bir uygulama bilmiyorum.


Ayrıca baktım ve şu anda mevcut hiçbir şey görmedim.
Matt

Selam. 3,5 yıl geç kaldım ve sorunuz da tam olarak istediğim şeye uyuyor. Muhtemelen bu sorunu bir şekilde çözdünüz mü? Wikipedia uygulamasıyla ilgili durum sayfasını mediawiki.org/wiki/Wikimedia_Apps buldum , ancak şu anda bu uygulamanın özel bir wiki için çalışması için herhangi bir şansı yok gibi görünüyor. :(
Lyubomyr Shaydariv

Yanıtlar:


1

İkiwiki'ye aşık oluyorum . ikiwiki kullanan Markdown sayfalarınızı düzenlemek için herhangi bir metin düzenleyicisi kullanabilirsiniz anlamına gelir. SVN veya git'i kullanarak sunucunuzdaki değişiklikleri aktarabilirsiniz (başka birçok seçenek de mevcuttur).

İkiwiki'ye bakın ve aradığınız çözümü sağlayıp sağlayamayacağını görün.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.