Sunum yaparken kullanılacak saat


23

Sunumlar yaparken, konuşmamın ayrılan zamandan daha fazla sürmemesi veya sonunda daha fazla soru alabileceğimden emin olmamı sağlamak için bir saat beklemeliyim.

Saatime bakmak rahatsız edici, Android telefonumun geniş ekranını şu şekilde tercih ederim:

 • Sadece saati gösterin (örneğin 14:28).
 • Bekleme moduna geçmeyin.
 • Hugest fontu mümkün, beyaz, siyah üzerine manzara.

Önemsiz geliyor. Böyle bir uygulama var mı?
Ücretsiz uygulamalara öncelik verme, açık kaynak uygulamalara öncelik verme.


3
Seyircinin arkasında asılı bir saat olduğundan emin olun. Bu, izleyicilere 'bakmayı' teşvik eder ve herkese bir 'zaman aralığı' verir. Gerçekten de sıkı bir zamanlamaya ihtiyacınız varsa, birinden saati takip etmesini isterim.
Barfieldmv

Yanıtlar:


9

Dijital Saat , istediğiniz hemen hemen her şeyi yapar . Sayfadaki çöp resmi görmezden gelin, siyah beyaz yazı ile tam ekran bir saat ve ücretsiz.

İstediğiniz şekilde yapılandırmak için uygulamayı başlatın, ardından ayarları açın (seçenekleri açmak için ekrana dokunun, sonra Ayarlar'a dokunun ) ve ardından ayarlayın:

 • Saat -> Ekran zaman aşımı denetlenmedi.
 • Saat -> Yönlendirme için Peyzaj .
 • Saat ve Tarih -> İşaretlenmemiş tarihi göster .

İsterseniz zaman formatını ve rengini de ayarlayabilirsiniz. Zaman ekran yüksekliğinin yarısı kadar, ancak 20ft'den fazla mesafeden telefonumdan kolayca okuyabilirim, bu yüzden sorun olmayabilir.


Mükemmel. Tarif ettiğiniz kolay konfigürasyon adımlarından sonra, tam olarak aradığım şeyi yapar :-)

Bağlantı öldü.
Daniel Böhmer

3

Ovo timer'ı kullanıyorum : Ekranınızdaki yayı sürükleyerek zamanlayıcınızı ayarlamak için minimalist bir uygulama. Ayrıca, sesi sesli olarak ayarlayabilirsiniz (bunun için İnternet bağlantısı gerekir). Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışır. Bulduğum tek con, sadece 1 saatten büyük süreleri desteklemesi.

Saati ayarlamak için bir yay çizin Çalışan Zaman - Portre Sesle saati ayarla

Ne istediğin hakkında:

 • Sadece saati gösterin (örneğin 14:28). Kontrol edin .
 • Bekleme moduna geçmeyin. Kontrol : Bunu Tercihler aracılığıyla yapmak için yapılandırabilirsiniz. Tercihler: Uyanık Kal
 • Hugest fontu mümkün, beyaz, siyah üzerine manzara. Yeterince yakın : Cihazınız gibi döner. Ayrıca kırmızı / beyaz ark animasyonu size kalan süre hakkında ipucu verir.
  Çalışan Zaman - Peyzaj
 • Ücretsiz uygulama. Kontrol edin .
 • Açık kaynak uygulaması. Bence değil .

+1 Tam olarak düşündüğüm gibi değildi, ama görsel olarak kalan süreyi bir daire olarak göstermek harika bir fikir!
Nicolas Raoul


1

Bunun için Akış Zamanlayıcı kullanıyorum , (geri sayım) süresini mümkün olan en geniş genişlikte siyah beyaz (varsayılan) olarak gösteriyor. Ayrıca, varsayılan olarak sadece ekranı karartır ancak kapatmaz (ayarlarda "parlak" konumda, yani ekranı biraz kısmak için bir seçenek vardır). Manzara modu (hatta tablet) de.

Sunumun farklı bölümleri için birbiri ardına birkaç zamanlayıcı ekleyebilirsiniz. Etkileşim gerekmez, sadece küçük bir bip sesi çıkarır (yapılandırılabilir) ve devam eder / biter.

Tam açıklama: Ben yazarım

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.