Sesli mesaj bildirimlerini nasıl devre dışı bırakabilirim?


20

Yalnızca geliştirme amaçlı kullandığım ön ödemeli bir T-Mobile hattım var. Gerçekten aramalar için kullanmıyorum. Ancak, bazı 800 numaralı şirket beni sürekli aramaktadır (ki bu zaten İletişim uygulaması menü seçeneği üzerinden sesli mesaja tüm çağrıları yönlendirir bir "blok" kişisine ekledim). Ancak, bu bildirimi telefonumda oluşturan sesli postalar bırakırlar:

sesli mesaj bildirimi

Daha büyük varyans için resme tıklayın

Ancak bu bildirimi hızlıca kaldıramıyorum. Bu sürekli ve kalıcı bir bildirimdir.

Ben de bir yolu var mı:

  1. Asla sesli mesaj bildirimlerini gösterme (T-Mobile'ı aramak ve sesli posta kutumu devre dışı bırakmak zorunda kalmadan)
  2. Bildirimi kaldırmak veya bildirimi gizlemek için hızlıca kaydırın (bir uygulama veya benzeri bir yöntemle?)

Ben bir Nexus 5 hisse senedine dayanıyorum.

Google Voice'u sesli posta kutum olarak kullanardım, ancak görünüşe göre T-Mobile ön ödemeli hatlarında çağrı yönlendirme olamaz, bu yüzden bu seçeneği kullanamam.


Bunun Android'de bir hata olduğunu söyleyebilirim. Veya işletim sistemi taşıyıcı tarafından kötüye kullanılıyor. Reddetemeyeceğiniz bir bildirim kötü amaçlı yazılımdır.
PJ Brunet

Yanıtlar:


3

T-Mobile'ın kendi Görsel Sesli Mesaj uygulamasını yükleyebilir ve yapılandırabilirsiniz . Sesli mesajlarınız hakkında sistemin Telefon / Çevirici uygulaması yerine bu bildirimden vazgeçme özelliği ile bildirim alacaksınız. Bonus olarak, sesli mesajlarınızı arayabilir ve ön ödemeli dakikaları harcamak zorunda kalmadan sesli mesajlarınızı dinleyebilir ve silebilirsiniz.

Bu uygulamanın, işlevselliğini etkinleştirmek için bir SMS mesajı gönderip alabilmesi gerektiğini unutmayın. CyanogenMod özel ROM'unun Voice + özelliğini kullanıyorsanız, geçici olarak devre dışı bırakmanız gerekir.


Hm, T-Mobile'ın Görsel Sesli Mesajını denemeyi düşünmedim. Ancak .... (web üzerinden) yüklemeye çalıştığımda, "Uygulama yüklemesi için uygun cihaz yok" diyor. Uygulama, T-Mobile markalı bir cihaz olmasını gerektiriyor mu? Kilidi açılmış bir Nexus 5 kullanıyorum. Ayrıca cihazdaki Play Store'da arama yapamıyorum.
Bryan Denny

Play Store'da da bulmakta sorun yaşadım, Uygulamalarım'a gitmek zorunda kaldım çünkü geçmişte kurduğumu hatırladım. Markasız bir Galaxy S4 Google Play sürümünde çalıştırıyorum, bu nedenle olamaz (Galaxy Nexus ve AT&T Galaxy S2'ye de yüklenebilir olarak gösteriliyor.)
Chahk

Bir değil çok yararlı göre yazı henüz KitKat'ta ile uyumlu olmadığı için, T-Mobile CSR tarafından, bu olabilir.
Chahk

2
@BryanDenny: FWIW, T-Mobile'ın VVM uygulamasını N5'imde sorunsuz kullanıyorum. Dediğin gibi Play Store üzerinden yükleyemezsin. Bu XDA iş parçacığından bir apk aldım .
Ocak'ta eldarera

@eldarerathis bunu paylaştığın için teşekkürler! Sadece kurdu ve mükemmel çalışıyor! Bence bu sorunumun çözümü olacak, birkaç gün deneyeceğim. Teşekkür ederim!!!
Bryan Denny

9

Benim için çalıştı tek şey etmektir durdurmak Telefon Uygulaması. Tekrar kendini yeniden başlatır, böylece eksik aramalar veya herhangi bir şey için endişelenmenize gerek yoktur.

Adımlar:

  1. Ayarlar -> Uygulamalar -> TÜMÜ -> Telefon.
  2. Durdurmaya zorla'yı tıklayın

Kaynak: Sesli Posta Bildirim Simgesini Temizle


"Zorla durdur" yerine "verileri temizle" kullandım ve simge kayboldu. Birkaç dakika önceydi, bu yüzden yeniden başlattığımda ya da kendi isteğiyle geri gelip gelmeyeceğini hala bilmiyorum. Cihaz bir Galaxy S4.
Carcamano

Net veriler benim için çalışmadı. Moto E2. Yine de güç durmadı ...
Cullub

6

Ben seninle aynı gemideyim. Nexus 5'imdeki sesli posta bildirimlerini gerçekten devre dışı bırakmanın bir yolunu bulamadığım için, 3 dakika boyunca tam bir sessizlikten oluşan T-Mobile sistemini selamlayabilecek en uzun sesli postayı yapılandırdım. O zamandan beri tek bir sesli mesaj bildirimi almadım.


1
Komik şeyler :) Bu comedy.stackexchange.com;) olsaydı oyla
Chahk

0

Taşıyıcınızı çağırmanın yanı sıra yapabileceğiniz çok fazla şey var.

Okudum ve Sesli Mesaj numaranızı ayarlarda değiştirebildiğiniz anlaşılıyor, bu nedenle çağrı yönlendirme bir seçenek olacaktır.

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s4/276901-there-way-turn-off-voicemail-notifications.html

Ve çok yararlı bir YouTube videosu

http://www.youtube.com/watch?v=_eXN-8wxtk8

Videodan: Telefon uygulamasını durdurmaya zorlamak, sesli mesaj bildirimi de dahil olmak üzere Telefon uygulamasından tüm bildirimleri temizler.


2
Ne yazık ki, T-Mobile ön ödemeli hesaplarda izin vermediği için çağrı yönlendirmeyi bir seçenek olarak kullanamıyorum. Aksi takdirde Google Voice posta kutuma yönlendirir ve spam sesli mesajın burada ölmesine izin veririm.
Bryan Denny

O halde operatörünüze başvurabilir misiniz? Sesli Mesaj Özelliğinizi devre dışı bırakmalarını söyleyebilirsiniz. Veya T-Mobile uygulamanıza gidebilirsiniz ve orada seçenek olabilir. Yine de YouTube videosu yardımcı olmadı mı?
Mike Wentworth

Evet ama müşteri desteği ile telefonda zaman kaybetmemek yerine son çare olarak T-Mobile ile iletişime geçmek istedim. Telefon uygulamasını durdurmaya zorlamak (video yoluyla) işe yarıyor, ancak her seferinde sesli mesaj bırakarak günde 5+ kez çağrıldım, bu yüzden çok uygun bir çözüm değil. T-Mobile uygulamasında seçenek yok. Yalnızca şifreyi değiştirmek veya şifreyi açmak / kapatmak için.
Bryan Denny

1
Ayrıca, bir video yayınlarken lütfen bazı bilgiler vermeye çalışın. Kolayca bir dakika video izlemek gerek Telefon uygulamasını zorla yazmak için yazmış olabilir.
Bryan Denny

Doğru, haklısın; ama sonra bir yol olduğunu düşünmüyorum, üzgünüm Bryan. Umarım senin iyiliğin için yanılıyorum, çünkü bunun ne kadar can sıkıcı olabileceğini biliyorum. Ama şimdi, bir çıkış yolu olduğunu düşünmeyin. Belki de Google Pla'da, aramayı Sesli Mesaj'a göndermeyecek bir arama engelleyici arayın. Bir süre önce böyle bir şeyleri olduğunu hatırlıyorum, ama hiç kullanmadım. "Sesli Posta Engelleme" veya "Arama Engelleyici" sorgunuz, ancak temel özellik olarak Sesli Posta engelleyiciyi arayın.
Mike Wentworth

0

Benzer bir sorunum vardı, ancak görsel sesli mesaj bildirimlerinde vardı.

T-Mobile'ı aramak yerine bunun için kolay düzeltme:

  1. Adresinize giriş yapın T-mobile account > plans > services
  2. free visual voice mailHizmetin seçimini kaldırın
  3. Telefonunuza gidin apps > running appsve tüm T-Mobile hizmetlerine gidin ve devre dışı bırakın (pembe renkle etiketlenmiş uygulamalar)

O zamandan beri görsel sesli mesaj için bildirim görmüyorum.


0

Sim kartımı çıkarıp tekrar takarak bu sorunu çözdüm.

Görünüşe göre hücre taşıyıcısına ayırma ve yeniden bağlanma bunu yapmak için yeterliydi.

Moto 5.1'de Android 5.1 kullanıyorum.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.