Android için Garageband eşdeğeri? [kapalı]


12

IPad 2 almayı düşünüyorum, böylece bir USB mikrofonu girmenin bir yolunu bulursam Garageband'a müzik kaydedebiliyorum. Her neyse, ben bir Google ve Android hayranıyım ve çok daha fazla birlikte çalışabilirlik ve belki de 1000 mil uzakta başka bir müzisyenle işbirliği yapabileceğim bir Android tablet kullanarak bu rotaya ve müzik kaydetmeyi tercih ederim. kaliteli, kayıpsız formda. Android'de bir uygulama veya Garageband kullanıcı deneyimine eşit olarak bu tür kullanıcı deneyimini destekleyecek bir web uygulaması var mı?

Bir yıl boyunca bir iPad 2 ile yapmayı ve Android için daha olgun bir şey ortaya çıktığında Android'e geri dönmeyi umursamıyorum, ama önce burada soracağımı düşündüm.


Bekle, iPad 2 ile bir USB mikrofon kullanabilir miyim?
tooshel

Sözde bu videoda kullanılan bir adaptör (ipad kamera bağlantı kiti) var - youtube.com/watch?v=gbNu6nlywCo
Elijah Lynn

@ElijahLynn: Mikrofon Sürücüleri iPad tarafından desteklenmeyecektir, bu yüzden iPad için USB aygıtları yapılmamıştır. Kesinlikle kamera bağlantısı içindir, böylece fotoğrafları kameranızdan taşıyabilirsiniz.

Yanıtlar:


4

Görünüşe göre en iyi seçenekler:

Bunları henüz tabletimde denemedim (advent vega). Ne bulduğunu bana söyle


Bugün bir ASUS Transformer sipariş ettim ve bunlardan birkaçını deneyeceğim.
Elijah Lynn

Uloops gerçekten bir kayıt uygulaması değil, onunla tekrarlanan döngüler yapabilirsiniz, ancak döngünün kendisinden daha uzun kayıt yok
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.