Uygulamaları bilinmeyen kaynaklardan yüklerken neden Yükle düğmesine basamıyorum?


135

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir uygulamayı sideload yüklemeye çalışıyorum.

Ayarlarda bilinmeyen uygulamalı eylemlerden uygulamaların yüklenmesine izin verdim, ancak yükleme düğmesine basamıyorum. İptal düğmesi doğru çalışıyor ve uygulamaları kullanarak adb installdoğru çalışıyor. Sorun ne?

EDIT: Bu sorunu yaşayanlar için, ChainFire's CF Lumen kullanmak, uygulama donanım birleştirme kullandığından ve Android geçerli ekranın üstünde bir "katman" farketmediğinden, bunu düzeltecektir.


Yanıtlar:


197

Ekran görüntüsüne bakarken, Twilight, f.lux, CF.lumen ve bluelight filter gibi ekran filtreleme uygulamalarını kullandığınızı düşünüyorum. Ekran filtreleme uygulamasını durdurmaya / kaldırmaya / devre dışı bırakmaya zorlayın ve tekrar çalışacaktır.

Herhangi bir filtreleme uygulaması kullanmıyorsanız, bindirme özelliğine sahip yüklü uygulamalarınızı, içeriğini başka bir uygulamanın üzerinde gösterebilen uygulamaları, bindirme iznine sahip uygulamaları (Messenger, Musixmatch, Ekranda yüzebilen Touch Assistant uygulamaları gibi) aramayı deneyin ).

Emin değilseniz, bunları birer birer devre dışı bırakın Settings ⇒ Appsve soruna hangisinin neden olduğunu bulun. Ayrıca, bu izne sahip tüm uygulamaların listeleneceği android ayarınızda "Diğer uygulamaların üzerine çizim" menüsünü de arayabilirsiniz. Menüyü bulamazsanız, kaplama izni + {android sürüm} + {cihaz üreticisi} 'ni arayın.


8
İşe yaradı. Ama bu neden bir problem?

41
Android'in güvenlik nedeniyle devre dışı bıraktığına inanıyorum. Kötü amaçlı uygulamalar, kullanıcının "Yükle" etiketinin üzerinde bir şey göstererek istenmeyen uygulamaları yüklemesini sağlayabilir mi?
Min Naing Oo

2
Ekran filtreleme uygulamasının neden bu soruna neden olduğunu söyleyebilir misiniz? Çünkü İptal butonu çalışıyor ve butonu çalışmıyor sadece çalışmıyor ..
logan

6
Teşekkürler - Samsung Galaxy S5'teki Alacakaranlık mavi ışık filtresi uygulamasını duraklatmak benim için çözdü!
Adam

4
@TeoInke Sonra o pil tasarrufu + hızlı şarj etkinleştirici + antivirüs + ram temizleyici + evren uygulamasında mevcut tüm bloatware 'ah telefonunuzun oldukça yavaş görünüyor' gibi bir şey gösterecektir. neden mesajın üstündeki 'ok butonuna
basmıyorsun
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.