Amazon Appstore ile yüklenen bir uygulamayı nasıl silebilirim?


22

Amazon Appstore'u kullanarak bir uygulama yükledim, ancak kaldırmak için bir yol görmüyorum. Amazon desteği soruma 2 gün sonra cevap veremedi.

Bir dosya yöneticisi veya bir tür root erişimi ile silmeyi içermeyen bir metodu tercih ederim.


Sidenote: Amazon uygulama mağazası 2 gün boyunca açık kaldı mı? Daha dün açıldığını sanıyordum ...: - \
loneboat

1
@ loneboat - Bu aslında dikkatimi çeken ikinci şeydi. Birincisi, Tek Tıklama özelliğini açmadan ve dolayısıyla bir CC # hesabınızla ilişkilendirmeden ücretsiz bir uygulama indirememenizin beni ne kadar rahatsız ettiği. Süper topal.
yeni_kullanıcı

Yanıtlar:


19

Ana ekrandan menü düğmesine basın ve öğesini seçin Settings. Ardından Applications, ve ardından öğesini seçin Manage applications. Kaldırmak ve uygulamayı seçmek istediğiniz uygulamayı bulun, ardından üzerine dokunarak veriyi silin Clear datave ardından öğesine dokunun Uninstall.

İşte bu kadar!

Düzenleme: Aslında bunu Amazon’un Appstore’u için resmi yardım belgelerinde farkettim (14 Haziran 2011’den itibaren):

...

Amazon Test edildi
Kataloğumuzdaki en kaliteli uygulamaları sağlamak için tüm gönderileri bir dizi test aracılığıyla alıyoruz. Bu süreçte, bilinen virüs ve kötü amaçlı yazılımlara yönelik uygulamaları tararız, gerçekte ne yaptığını kontrol etmek için uygulamayı test eder ve uygulamanın telefonunuzun diğer işlevlerinin dengesini etkileyip etkilemediğini test ederiz. Bu testler şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir):

  • Kurulum: Uygulama yüklenir ve açılır, yükseltmeler yüklenebilir ve telefonun normal kaldırma yöntemini izleyerek uygulama kaldırılabilir.

...

(Bana göre italik eklendi.)

Açıkça, indirdiğiniz ve yüklediğiniz uygulamaların kaldırılması için Amazon Appstore-native yöntemini bilerek bırakmışlardır.


Burnumun tam altında bir şey olduğunu biliyordum. Benim hatam, özelliğin Amazon Appstore uygulamasının kendisinde olmasını bekliyordum. Teşekkürler.
James Roth

2
@James Roth - Evet, Amazon'un bu özelliği mağazalarına eklemeyi düşünmemesi aptalca. Oradaki amatör saat. Bu arada, siteye bir iyilik yapın ve eğer sorununuzu çözmenize yardımcı olduysa cevapları "doğru" olarak işaretlemeyi unutmayın; hala Beta'da olduğundan sitenin istatistiklerini yansıtıyor (aynı zamanda rep puanlarımıza da yardımcı oluyor :-D).
yeni_kullanıcı

6
Yapacağım. StackExchange, kullanıcıların soruldukları 10 dakika içinde soruyu doğru olarak işaretlemelerine izin vermez.
James Roth

1
@ James Roth - Gerçekten mi? Bunun için üzgünüm, hıyar gibi konuşmak istemedim. Bununla hiç karşılaşmadım.
yeni_kullanıcı

2
@JonnyP Çok hızlı cevapları kabul etme konusunda da tartışma var, örneğin meta.fitness.stackexchange.com/questions/64/…
Matthew,


1

Güncellenen Amazon'un resmi yardım belgelerine baktınız mı?

Uygulamalarım listesinden bir uygulamayı nasıl silebilirim?

Bir web tarayıcısından Uygulamalarınızı ziyaret edin . Silmek istediğiniz uygulamanın sağındaki "Eylemler ..." açılır menüsünden "Bu uygulamayı sil" i seçin. Uygulamayı silmek istediğinizi onaylayın; uygulamanız, hesabınıza kayıtlı tüm Android cihazlardaki Uygulamalarım listesinden silinecektir. Uygulama bir cihaza indirildiyse, el ile kaldırılması gerekir.


Ayrıca silersem, daha sonra tekrar yüklemek istersem uygulamanın ücretini ödemek zorunda kalacağımı da söylüyor. Bu kabul edilemez! Uygulamanın yüklenmesiyle ilgili bir tür arıza olduğundan dolayı kaldırmam gerekiyor.
Michael,

1

Güncelleme: Android uygulamasından Uygulamalarım> Cloud seçeneğine gidin, uzun basın ve Amazon Cloud seviyesinden kaldırılmasını isteyecektir.

Daha fazla sinir bozucu yanlışlıkla yeniden kurulum yok.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.