İPhone kişilerini bir Android telefona nasıl aktarabilirim?


11

Atrix 4G'ye sahip olan ve daha önce iPhone 3GS'si olan birini tanıyorum. Kişilerini iPhone / iTunes'dan Android cihaza nasıl taşıyabileceği soruldu. Hiç iPhone'um olmadı ve onlarla sınırlı etkileşime girdim. İPhone kişilerini bir Android cihaza aktarmanın en basit yöntemini bilen var mı?


İPhone kişilerini iCloud ile senkronize edebilirsiniz. Ardından, hepsini tek bir VCF dosyasında dışa aktarmak için iCloud'a giriş yapmak için bilgisayarınızı kullanın. Sonuçta, VCF'yi Gmail ve voila'ya aktarın!
jDonMas

Az önce iPhone 3GS kullandığınızı gördüm. Bir iCloud hesabınız yoksa, kişileri doğrudan bilgisayarınız üzerinden dışa aktarın: copytrans.net/support/…
jDonMas

Yanıtlar:


11

Muhtemelen iPhone kişilerini Google hesabıyla senkronize etmek için Google Sync'i kullanmanızı ve ardından Android için bu hesabı kullanmanızı öneririm .


Muhtemelen en iyi yol, iPhone kişilerini .vcf'ye aktarmak için basit bir yol bulamıyorum.
Matthew

Bunları CSV gibi daha basit bir formata dökmenin bir yolu var mı? GMail, büyük bir Kişiler CSV'sini memnuniyetle içe aktarır.
GAThrawn

Google senkronizasyonunun onun için iyi çalıştığını söyledim, teşekkürler.
Supercereal

1

Bunun zaten çözüldüğünü biliyorum, ama aynı problemle karşılaştım ve belki de başka birine yardımcı olacak kolay bir çözüm buldum. İPhone'dan Android'e senkronize etmek için Google Kişileri'nin üzerinden geçmeyi gerçekten sevmiyorsanız "Bump" ı da kullanabilirsiniz. Her iki platformda da çalışan ve ikisi arasında mükemmel çalışan küçük bir uygulamadır. Ben sadece tüm kişileri basit bir yumru ;-) hareket sona erdi


1

Bulduğum en kolay yöntem bir masaüstü / tarayıcı kullanıyor. İşte nasıl olduğunu açıklayan bir makale , ancak özet için:

  1. İClound'u kullandığınızdan ve kişi senkronizasyonu ayarının açık olduğundan emin olun.
  2. İTunes bilgilerinizle https://www.icloud.com/ giriş yapın ve "Kişiler" i seçin.
  3. Tüm kişileri seçin. Makale kaydırmayı önermektedir, ancak ilkini seçmek ve CTRL+ A(veya Mac için + A) kullanmak daha hızlıdır .
  4. Ekranın sol alt tarafındaki dişli çark simgesinden "vCard'ı dışa aktar ..." seçeneğini belirleyin.
  5. İçine Günlüğü Google Rehber ve "Diğer" menüsünden "Al ..." i seçin.
  6. VCard'ınızı yükleyin / içe aktarın ve kopyaları birleştirin.

Bu kadar! İçe aktardığınızda ve çoğaltır kaldırmaz kişilerinizin telefonunuzda gösterilmeye başladığını görmelisiniz. Eklenen fazladan Grubu silmek isteyebilirsiniz, ancak size kalmış.


0

Bir uygulamayı kullanabilmesi transferleri bluetooth veya wi-fi aracılığıyla kişileri bu bir örneğin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.