Bir harita üzerinde seyahat ettiğim yeri, mesafeyi ve süreyi izlemek için GPS'yi kullanabilen bir Android uygulaması var mı?


11

Bunun için birkaç kullanım durumum var - mesafe ve zamanı takip etmek, koşmak ya da yürümek, kendime geri dönüp dönmediğimi bilmek için yürüyüş yapmak ve amaçsız bir şekilde (iyi, gaz fiyatları şimdi olduğundan daha ucuz olduğunda) keşfetmek için yürüyüş yapmak zaten bulunduğum yerleri biliyorum.

Pazarın etrafına hızlıca baktım ve hiçbir şey göze çarpmadı. Böyle bir şey var mı?

Yanıtlar:


17

My Tracks'ı yürürken kullandım ve bir bisikletçi arkadaşım Sports Track Live'a düşkün


Aradığım şey gibi görünüyor.
Thomas Owens

Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve geriye bakmadım. Teşekkürler Brett.
Thomas Owens

My Tracks tamam, ama büyük değil. Çevrimdışı haritaları yoktur ve kaydetmesini söylediğinizde genellikle kaydetmez veya istemediğinizde kaydeder ve parçayı kaybeder. :(
endolith

6

Sportif faaliyetlerimi kaydetmek için Runkeeper kullanıyorum .


Sağlam bir uygulama gibi görünüyor, ancak MyTracks'ın aradığım şeylere daha yakın olabileceğini düşünüyorum, bu yüzden önce bunu kontrol ediyorum.
Thomas Owens


0

Bu amaçla GPS Kaydedici'yi deneyin .

EDIT: GPS Logger GPS Verileri kaydetmek için ücretsiz bir uygulama. KML / GPX'te oturum açabilir, doğrudan Dropbox'a veya Google Drive'a yükleyebilirsiniz.


1
Bir özet fiyatı (varsa) dahil olmak güzel olurdu, sadece kendi başına bir bağlantı bir cevap garanti etmek için yeterli değil veya bu bir yorum olabilir mi?
t0mm13b

Özet eklendi, ancak her şeyin bağlantı altında kırmızı olabileceğini düşünüyorum.
Kevin Kraft

@Kevin: Cevap kendi kendine yetmeli olmalıdır. Yararlı bilgileri toplamak için okuyucunun başka bir yere gitmesini gerektiren cevaplar eksiktir.
ale
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.