Telefon ekranının kilidini açmak için bir deseni nasıl kullanabilirim?


10

Kilit ekranımı, telefonun kilidini açmak için bir desen çizebilmem için ayarlamanın bir yolu var mı? Bu şekilde, sadece tekrar kilidini açabilirim. Şu anda, telefonum ekranı otomatik olarak kilitliyor, ancak kilidini açmak için kaydırıyorsunuz. Bu nedenle, herhangi biri telefonumun kilidini açabilir, bu da ideal değildir.

Yanıtlar:


11

Ana ekrandan menü düğmesine basın, ardından Ayarlar> Konum ve Güvenlik'i seçin ve oradan bir pıtırtı veya raptiye tabanlı ekran kilidi ayarlama seçeneğiniz olmalıdır. Desen kilidi, 3x3 ızgarasında kendi deseninizi oluşturma seçeneği sunar: resim açıklamasını buraya girin

Tamamen rastgele bir desen çizmek istiyorsanız, Cyanogenmod 6.2, ekran kilidini açmak için görünmez bir Hareket çizme seçeneğine sahiptir.


Çok teşekkür ederim. Başından beri android kendisi oldu. Bunu yapacak bir uygulama aramak için çok zaman harcadım. Bir kez daha, thansk :)
Jay

5
@Jay: İnsanları çözüm istemeye ("Nasıl yaparım ...?") Ve uygulama istemeye teşvik etmemizin nedeninin büyük bir kısmı ("..." gibi bir uygulama var mı?))
ale
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.