Android 2.2'de belirli bir kişi grubunda kişi oluşturabilir miyim?


9

Google kişilerimde bulunan belirli bir kişi grubuna yeni bir kişi eklemenin bir yolu var mı? Benzer şekilde, kişileri bir gruptan diğerine taşımanın herhangi bir yolu var mı?

Şimdilik, yalnızca Android'de kişi oluşturabiliyorum, ancak onları belirli bir gruba koyamıyorum. Bunu yapmak için Google kişilerin web arayüzünü kullanmam gerekiyor.


2
FWIW, çalıştırdığınız android sürümü burada önemlidir. Bu daha sonra eklendiğine inandığım bir şey. Bunu bulmak için Ayarlar / Telefon Hakkında'ya gidin.

1
Bu, Android'in belirli dağıtımına da bağlı olabilir; farklı dağıtımlar farklı iletişim uygulamaları içerebilir. Benim stok android 2.2 iletişim uygulaması bu seçeneği yok.

Her zaman üçüncü taraf iletişim uygulamalarını yükleyebilirsiniz ..
Android Quesito

Yanıtlar:


2

Kişiyi açın, menü -> düzenle'yi tıklayın ve aşağı kaydırın. E-posta adreslerinin hemen altında gruplar başlıklı bir açılır kutu görmelisiniz. Buna tıklayın ve daha sonra kişinin üyesi olması gereken grupları seçebilirsiniz.


Bu seçeneği görmüyorum. Telefonunuzda hangi yazılım sürümü çalışıyor?

2
HTC EVO'da Android 2.2. HTC'ye özgü bir özellik olabilir. Hangi telefonun var? Bugün daha sonra bazı ekran görüntüleri yüklemeye çalışacağım

1
Moto Droid'de olmadığını onaylama 2.2. Btw, kişi menüsünü, kişi listesinde uzun süre basılı tutarak açabilirsiniz.
TomG

1

Samsung Galaxy Ace üzerinde Android 2.3.3 sürümüne sahibim ve grupları düzenleme seçeneği yok. Kişi gruplarını GMail'den yönetiyorum ve sonra senkronize ediyorum. Android 3'te standart bir özelliktir. Kişilerinizi yönetmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanabilirsiniz. Bazı uygulamalar kişi gruplarını düzenleme olanağına sahiptir. (DW Kişileri, Telefon ve Çevirici)

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.