Bir mp3 hızlandırmak için izin veren bir Android medya mükellefi var mı? [kapalı]


26

Kullanıcı isterse% 10 daha hızlı veya daha yavaş mp3 çalabilecek android için bir medya oynatıcı var mı?

Yanıtlar:


5

Rockbox , Timestrech seçeneği etkinleştirildiğinde MP3'ü hızlandıran Android için çok erken bir bağlantı noktasına sahip . Bağlantı noktası çok işlevsel, ancak UI ve Android ile entegrasyon hala çok arzulananı bırakıyor. LWN'den Jon Corbet birkaç hafta önce iyi bir özet yazı yaptı . Kullanmadan önce en önemli tavsiye :

Ekranınızın ortasının seçici olarak kullanıldığı, soldan sağa aşağıya imleç tuşları olarak kullanıldığı 3x3 bir ızgara olduğunu hayal edin. Diğer yönler bazı ekranlarda özel fonksiyonlara sahiptir, örneğin Sol üst kısımda bulunan Now Playing ekranında bazı oynatma modu ayarlarına erişebilirsiniz.

Daha önce birkaç Sansa oyuncusu üzerinde Rockbox’un keyfini çıkardıktan sonra, UI eksikliklerini bizzat özür dilerim ve uzun podcast'leri çalarken kullanırım. Bunun için oynatma hızını (adımdan bağımsız olarak) orijinal hızın% 50'sinden (en az)% 200'e ayarlamayı seviyorum. Yüzde onda birinin artışlarında. Konuya ve insanların konuşma hızlarına bağlı olarak% 175,% 166,% 150,% 133 veya% 125 oranında bir podcast dinleyeceğim.


4

Bunu ana özelliği olarak yapan Osplay'i yazdım . Ben istikrarlı bir ürün olarak görüyorum ve şimdi sadece hata düzeltmeleri yapıyorum.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.