Amazon App Store'dan Uygulama yükleyebileceğiniz cihaz sayısında herhangi bir sınırlama var mı?


13

Kısa süre önce Amazon App store'u kullanmaya başladım ve aynı hesabı kullanarak oturum açtığımda daha önce satın aldığım veya indirdiğim uygulamaları başka Android cihazlara kopyaladığını fark ettim. Bunun desteklendiği cihaz sayısında belirlenmiş bir sınır var mı? 10 Android cihazım varsa bir kez bir uygulama satın alıp hepsine yükleyebilir miyim?


Aynı sorunu yaşıyorum. Kuşkusuz 25 cihazım var. Cihazları listeleyen herkesin doğrudan URL'si var mı? Mark

Yanıtlar:


7

Evet , Amazon uygulama mağazasından satın aldığınız tüm uygulamaları bu Amazon hesabına bağlı herhangi bir cihaza yükleyebilirsiniz. Android Market'teki, söz konusu Google Hesabıyla ilişkili tüm cihazların kullanabildiği ücretli uygulamalar gibi çalışır.

3 Android cihazım var ve hepsi aynı Amazon hesabına ve aynı Google hesabına bağlı ve Market veya Appstore aracılığıyla bir uygulama satın aldığımda her üç cihazda da var.


5

Maksimum 25'tir. Artık yetkilendirmeye çalışırsanız kullanıcı adınızın veya şifrenizin yanlış olduğunu söyleyecektir. Amazon web sitesinden yetkilerini almak oldukça kolay olsa da

Bir kaynak buldum : http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-1315474.html


Kulağa mantıklı geliyor, ancak bunu bildiren herhangi bir belgeye işaret edebilir misiniz?
ale

2
Hayır, sadece kişisel deneyim. Cihazlarımı sık sık siliyorum ve hala kullanımda olsun ya da olmasın 25 yetkili cihaz biriktirdim. Kullanıcı adımın ve parolamın yanlış olduğu konusunda hatalar aldım. O zaman araştırmaya başladım ve bu yazıyı buldum. Asla bana yardım edecek bir şey bulamadım, web sitesinden Amazon'da yeni giriş yaptım, yetkilendirilmiş cihazları saydım ve 25 vardı. En eski ve yeterince eminim, en son cihazım snyc'd kadar iyi.
Josh

1
Cihaz sınırını 25 saniye sürebilirim (kişisel deneyim). Birçok özel rom kurulumundan sonra, bu sınıra ulaştım ve birkaç eski cihazı temizlemem gerekti.
Stephen Schrauger

3

Satın alınan uygulamalar Amazon hesabınıza bağlıdır. Amazon hesabınıza birden fazla cihaz da bağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, her cihazda Amazon Appstore uygulaması yüklü olmalı ve Amazon Appstore üzerinden yüklenen uygulamalara erişmek için oturum açmış olmalıdır; bilgi. Yani, Amazon yardımının açıkladığı gibi, mümkün gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu 10 cihazın her birine sahip olan herkese kesinlikle güvenmiyorsanız, gerçekten kötü bir fikir gibi görünüyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.