Web sayfalarını çevrimdışı görüntüleme


9

Sayfa web sitesine bağlanmadan istediğimde görüntülemek istediğim çok sayıda kaydedilmiş web sayfam var (bunu WM'de yapabilirsiniz). Bunu Android'de nasıl yapabilirim? HTML dosyasına her tıkladığımda "bağlantı yok" yazıyor.


Yerel olarak html sayfanız kaydedildiyse bu yöntemi deneyebilirsiniz .
Daniel

Yanıtlar:2

Firefox Mobile için bununla ilgilenen Okuma Listesi gibi bazı eklentiler var . Firefox Mobile Android Market'te mevcut ve aslında kendi başına oldukça güzel.

Başka bir yol , cep telefonunuzdan çevrimdışı okumak üzere masaüstünüzden bir şey kaydetmek için Daha Sonra Oku (1 $) veya Instapaper'ı (Edelcom tarafından önerildiği gibi) kullanmaktır. Kendim kullanmama rağmen iPaper , Instapaper için iyi bir müşteri gibi görünüyor.2

Nikodroid tarafından OffLine Tarayıcıyı kullanabilirsiniz . Web sayfalarını (ve ilgili bağlantıları) kaydedebilir ve çevrimdışı olduğunuzda bunları okumanızı sağlar.


Bu iyi çalışıyor gibi görünüyor, fotoğraflar gibi bağlantılı şeylerin indirilmesine izin veriyor.
endolit

0

Android sisteminin paylaşım özelliğini kullanarak PDF dosyaları da oluşturabilirsiniz. Şu anda en iyi yolu araştırıyorum. Şimdilik , Nexus 10'umda Chrome ile Web2PDF kullanıyorum . Ancak tüm sitelerle mükemmel çalışmıyor. Henüz çalışmayanlar için PDFmyURL.com web sitesini kullanıyorum.

Bugün şapka Firefox'un varsayılan olarak tüm sayfaların PDF'sini kaydedebileceğini fark ettim. Ekstralarda gizlidir ...


0

Orijinal sayfayı çevrimdışı olarak SD Karta kaydetmek için PaperSpan uygulamasını kullanabilirsiniz. Kaydetme bağlantıları bilgisayar üzerinden yapılabilir ve uygulama senkronize edilir ve çevrimdışı kaydedilir.


1
Bu uygulamaya herhangi bir bağlantınız var mı? Yakın zamanda içinde iki cevap gönderdiniz.
Peanut
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.