Belirli bir kişi numarasına nasıl varsayılan bir sms şablon metni ekleyebilirim?


10

Ben istiyorum belli bir metin eklemek olarak kullanılan özel bir iletişim numarasına varsayılan metin bir metin göndermek istediğinizde.

Başka bir deyişle : kısa mesaj göndermek için bir kişi seçer seçmez: bazı varsayılan metinler önceden eklenmiş olmalıdır.

Bunun gibi programların taskerbunu yapabileceğinin farkındayım . Kuşkusuz çok etkileyici bir program olmasına rağmen, böyle bir program yüklemek, sadece bu bir özelliğe sahip olmak için aşırıya kaçmış gibi görünüyor.

Mümkün mü ?


tam olarak kopya değil ama oldukça yakın: android.stackexchange.com/questions/8153/…
Daniel

1
@Daniel: Benimkini gönderdikten sonra soruyu gördüm, ama bence sorum gerçekten biraz farklı (kesinlikle kendi kendine soru metnine bakarken). Bu yüzden bana soru bırakmaya karar verdim.
Edelcom

Katılıyorum - birisinin her iki yanıtı da araması durumunda bağlantıyı yerleştirdim.
Daniel

1
Aslında bunu Tasker ile yapmanın bir yolunu göremiyorum. Go SMS ile, neredeyse istediğiniz şey olan kişi başına İmzalar ayarlayabilirsiniz , ancak tam olarak değil (imzayı düzenleyemezsiniz, yazdığınız her şeye eklenir)
Matt H

Yanıtlar:


1

chompSMS by Delicious Inc. Google Play Store'dan edinilebilir.

Hızlı Yanıt, Hızlı Oluştur, Zamanlanmış Mesajlar, Parola Kilidi, Gizlilik, Kolay Seçim Emojileri, Şablonlar (metin parçacıkları) , İmzalar, özelleştirme seçenekleri (bildirimler, zil sesleri, renkler, yazı tipleri, duvar kağıtları), Kara liste ve daha fazla!

Kesin hedefinizden biraz farklı olabilir, ancak aynı sonuca ulaşmak için bir cazibe gibi çalışır.

Bu uygulamayı bir dizi şablon hazırlamak için kullanabilir ve birini mesaj gönderirken kullanabilirsiniz.

Metnin başında, ortasında veya sonunda farklı iletilere aynı şeyi tekrar tekrar yazmak yerine, ileti gövdesini uzun süre sekmeniz ve istediğiniz şablonu almanız yeterlidir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.