Web girişi / şifresi gerektiren WiFi'yi açmak için otomatik olarak giriş yapabilir miyim?


43

Açık, ancak kullanmak için web tabanlı bir giriş gerektiren birçok wifi noktaları vardır. Oteller, kahveler, işyerleri. Parola korumalı wifi için, Android telefonlarını giriş ve şifreyi hatırlayacak şekilde ayarlamak kolaydır. Ancak, işyerimin açık wifi özelliğini web tabanlı şifreyle düzenli olarak kullanabilmek istiyorum, manuel olarak şeyler yazmak zorunda kalmadan. Wifi yönlendiricisine otomatik olarak bağlanmalı, http: //1.1. 1.1 ya da her neyse, şifremi yazın ve sonra her şey işe yaramalı. Mümkün mü?

(Android 2.2 çalıştıran HTC Evo, fwiw ...)


Bunu tasker ile yapabilirsin, ama parası ödendi.
Malabarba

Yanıtlar:


9

Yapabileceğiniz en iyi şey, otomatik olarak ağa bağlanacak şekilde ayarlamak ve menzil içindeyken bir tarayıcıyı elle açmaktır. Kullanıcı adını ve şifreyi tarayıcıya kaydedin. Bu 2 tıklamaya iner (er ... dokunuşlar). Şifreleri hatırla seçeneğinin tarayıcının ayarlarında olduğundan emin olun.

İstediğini istediğini iddia eden bazı uygulamalar var ama ben onları hiç kullanmadım. İşte bir liste.


7

WIFI Web Girişi , EULA'yı kabul etmek için bir kullanıcı adı / şifre veya e-posta veya hatta sadece bir onay kutusu isteyenler için harikadır.


Bu şimdi mağazada 2,99 $ bir uygulama.
slm

Yapılandırmasında birkaç şey fark ettim: a) sıcak nokta giriş UR'sini koyma, b) bu ​​uygulamayı arka planda çalıştırmak, pil optimizasyonundan devre dışı bırakmak.
Dhiren Hamal
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.