Cihazları Market Hesabımdan nasıl kaldırabilirim?


25

"Menülerde gizli" seçeneğini seçebildiğimi ve bir uygulama kurduğumda cihazları bir daha göremeyeceğimi biliyorum. Ancak eski cep telefonlarımın artık hesap ayarlarımda görünmesini istemiyorum. Bu telefonları şimdiden sattım ve bir daha kullanmadım!

Aslında, liste görünümü şimdi aklımdaki bir mezarlığı seviyor. (


İki eski Android cihazım vardı; HTC Magic ve Nexus S. Onları vermeden önce her ikisini de fabrika ayarlarına döndürdüm. Ancak, HTC Magic artık Google Play Store'da listelenmiyor, Nexus S.
Paolo Amoroso

Yanıtlar:


13

Halen işler beklerken, bir cihazı Piyasa Hesabınızda gösterilenden ayırmanın yolu yoktur . Onları gizli tutmak, Google’ın şu anda sunduğu tek yoldur.


Herhangi birinin Google’ın neden cihazların hesabınızdan kaldırılmasına izin vermediği hakkında bir fikri var mı?
Sumit Nathany

Cihazımı satmaya karar verirsem ne olacağını merak ediyorum ve yeni mal sahibi imzaladı. Daha sonra "cihazı" yerine "cihazımız" mı?
Izzy

Sanırım önemli olan cihazdan daha fazlası. Android artık tek bir cihazda birden fazla kullanıcıyı destekliyor (yalnızca tabletler için de olsa).
Sparx

-2

Bana komik bir şey oldu: Ben bir HTC Wildfire S, HTC Desire S ve aslında bir HTC Sensation vardı. Wildfire S, eşime bağladığım Desire S tarafından satın alındı ​​ve değiş tokuş edildi - her iki cihaz da hala piyasa hesabımdaydı. piyasadan yüklü birkaç uygulama yanı sıra. Duygularımdaki bir ölüm pikselini tanıdım, bu nedenle ful bir fabrika geri yüklemesi yaptım (telefonu açtığınızda güç düğmesini basılı tutun ve aynı zamanda ses kısma - bu, sizi servis menüsüne koyuyor - ses düğmesiyle fabrika ayarlarına sıfırlamayı seçin ve güç düğmesine tekrar basın) daha sonra yenisiyle değiştirmek için cihazı servise getirdim. Kurulumu tekrar yaptıktan sonra yeni cihazda ve WONDER !! eski hissi değildi artık benim pazar hesabımda !!! neden ve nasıl hiçbir fikrim yok ama gerçek bu. Belki de cihazı çıkarmak için Sabit Fabrika Ayarlarına sıfırlamanız gerekli olabilir ...

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.