Bulunduğunuz son sayfayı hatırlayan PDF okuyucu uygulaması?


18
  • PDF'lerime genellikle telefonumdaki DropBox uygulaması üzerinden erişirim.
  • Aynı PDF'yi her açışımda 1. sayfada başlar.

Android Adobe Reader uygulamasını, son bulunduğum sayfayı hatırlayacak şekilde ayarlamanın bir yolu var mı?

Değilse, bu seçeneğe sahip başka bir PDF okuyucu uygulaması var mı?


PDF formatına ihtiyacınız var mı? Veya epub'a dönüştürebilirsiniz (böylece Android'de okuyucuları kullanabilirsiniz - kitabı 'kapatırken' okuduğunuz son sayfayı hatırlarlar).
Edelcom

Buradaki sorun, dosyaları her açtığınızda (geçici bir dosya adına), dosyaları önceden senkronize etmek yerine indiren DropBox uygulamasını kullanmanızdır. Dropsync ( play.google.com/store/apps/… ) gibi bir şey kullanırsanız, telefonunuzda daha fazla depolama alanı kullanırsınız, ancak dosyalar yerel olur ve yeniden açtığınızda, dosyada aynı nokta.
Michael Kohne

Yanıtlar:


10

Dropbox bir PDF okuyucu olarak tasarlanmamıştır, bunun yerine dosyalarınızı gittiğiniz her yere sahip olmak için bir uygulamadır. Size iki harika önerim var:

  • ezPDF Reader - Bu, Android için gördüğüm en iyi PDF okuma uygulamasıdır. Motorola Droid cihazımda her türlü PDF'yi okumak istediğimde kullanıyorum.

  • Adobe Acrobat Reader - ezPDF için ücretsiz bir alternatif. Adobe tarafından hazırlanmıştır, bu da hareket halindeyken PDF'lerinizi okumak için çok iyidir.

Her ikisi de bıraktığınız yerden geri yüklenecek


1
Adobe Reader kullanıyorum ancak PDF dosyalarımı DropBox uygulamasından açıyorum. Adobe Reader'ı DropBox ile birlikte kullandığımda son sayfayı hatırlamıyor. Bu bir DropBox sorunu mu?
Ken Burkhardt

@KenB Evet, DropBox uygulaması Adobe Reader ile çalışmaz. PDF'yi cihazınıza indirmenizi ve ardından bir Dosya Gezgini kullanarak açmanızı öneririm
Nathan Campos

Çok hayal kırıklığına uğramış, DropBox'ın tüm amacı bulutta bir dokümana sahip olmak ve belirli müşteriler için endişelenmemek. Oh, bilgi için teşekkürler.
Ken Burkhardt

1
@KenB: Dropbox, indirdiğiniz dosyaları sd kartınızdaki dropbox klasörüne depolar.
Yalan Ryan

2
Adobe Reader, bulunduğunuz son sayfayı hatırlamıyor.
Gerold Meisinger

5

Aldiko , PDF'leri de okuyan bir e-kitap okuyucusudur, bulunduğunuz ve üstündeki son sayfayı hatırlayın, yer imleri ayarlamanıza izin verir, Adobe Reader ve denediğim diğer okuyucuların çoğu izin vermez.

Yer imleri benim için bir zorunluluktur, bu yüzden Aldiko'yu seçtim.
0

Adobe Reader uygulamasını deneyebilirsiniz .


Adobe Reader sizi önceki sayfanıza GERİ YÜKLEMEYECEKTİR. Bir tablette Android 4.0 kullanıyorum, her zaman ilk sayfaya geri dönüyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla yer imi özelliği yok, Adobe'nin hızlı ve iyi biliniyor, ancak Android sürümü diğer rakipler kadar iyi değil.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.