Bir gruba nasıl SMS mesajı gönderebilirim?


11

Bir kişi grubundaki ya da kişi listesinden seçilen bir grup kişiye SMS mesajı göndermek istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim?Ve bu bir kişi grubu oluşturmanın birkaç yolu için: android.stackexchange.com/questions/1065/…
gary

Grup SMS maliyetini azaltarak size yardımcı olabilecek taşıyıcı grup mesajı seçeneğini öneriyorum

Yanıtlar:


5

İşler kullanıcı arayüzünden kullanıcı arayüzüne biraz değiştiğinden, bu sahip olduğunuz telefona bağlı olabilir. Örneğin, Stock Droid X'te (Motoblur) Bir mesaj oluşturuyorsanız Menü tuşuna bastığınızda "Alıcı ekle" seçeneğini sağlayacağınıza inanıyorum. Droid X üzerindeki Liberty ROM 2'de, stok mesajlaşma istemcisini kullanarak, kullanıcıları "Kime" alanına virgülle ayırarak ekleyebilirsiniz.


3

Handcent SMS , birden fazla kullanıcı veya önceden tanımlanmış bir kişi grubu seçmenizi sağlar.


2

Ben SMS uygulaması merhaba sms almanızı öneririm çünkü hem grup mesajları hem de resim gönderme ile ilgilenen tek üçüncü taraf uygulamasıdır. Bir grup manifatura perspektifinden önemli olan, sadece bir gruba mesaj göndermek değil, aynı zamanda insanların gruba cevap verebileceğinden emin olmaktır ... Örneğin, Samsung not II'deki sms uygulamasında, bir grup mesajı gönderebilirim ama Birisi cevap verirse, sadece bana giderdi ve benimle cevaplayan arasında bir konuşma olarak görünürdü.

Nexus 5'imi aldığımda bir grup üçüncü taraf sms uygulamasını test etmek zorunda kaldım, çünkü manifatura için hangout'ları kullanmaktan nefret ettiğimi fark etmem sadece beş saniye sürdü. Bir süre el sent kullandım ama kullanıcı arayüzünden hiç hoşlanmadım ... Hem grup manifaturasında hem de resim gönderimi olup olmadığını hatırlayamıyorum, ama bence öyle. Her neyse, merhaba'ya geçtim ve grup manifatura ve bir şampiyon gibi resim gönderme işlediğini bildirmekten mutluluk duyuyorum. Ana ekranınızda, üzerinde yeni mesaj ve yanıt düğmeleri içeren kaydırılabilir bir SMS widget'ı almanızı öneririm. Mutlu manifatura!


1

"Hangout" uygulaması yine de birden fazla sms gönderimi gerçekleştirecek ve daha önce kurulum gruplarını koruduğunu gördüm, ancak son güncelleme sırasında grup konuşmalarını kurmanıza izin vermedi; sadece "MMS ile grup görüşmesi" işaretli, bunu yapmak için izin, bu benim aylık faturası dahil alamadım tabii ki para maliyeti.

Böylece sistemi kandırabileceğini buldum ...

  1. SMS Ayarları> Grup görüşmesini MMS ile kontrol et seçeneğinde (Bunu daha önce hiç bulamadım)
  2. "Başka kimse var mı?" SMS'den MMS'e mesaj tipi geçişini göreceksiniz.
  3. SMS Ayarları> Grup Sohbetleri'nin işaretini kaldırın.

Yeni oluşturduğunuz sohbeti koruyacaksınız, ancak gönderme türü SMS olarak gösterilecek.

Daha fazla kişi eklemek veya başka bir toplu gönderme ayarlamak istiyorsanız yukarıdaki adımları tekrarlamanız gerekir.

Bunun bir hata olduğunu biliyorum, ama işe yarıyor.


Nedense her zaman "başkası?" seçeneği.
Michael Bishop

Grup Mesajlaşmasını kesinlikle kontrol ettiniz mi? grup oluşturmadan önce? Grup Konuşmaları olarak adlandırıldığını düşündüm, ancak Lollipop'ta değişti.
Luke Duddridge

0

Normalde yeni bir mesaj oluştururken, bir alıcı eklerken normalde birden fazla kişi ekleyebilir ve böylece bu mesajı bir grup kişiye gönderebilirsiniz. Birden fazla kişiye bir mesaj gönderme yöntemi ancak telefondan telefona değişir, bu nedenle özellikle hangi telefona sahip olduğunuzu bilmedikçe, size yalnızca çoğu telefonun bir grup insana mesaj gönderme konusunda neler yapabileceğini verebilirim.


0

Çok kullanıcı dostu olan GoSMS uygulamasını deneyebilir ve doğrudan gruplara doğrudan SMS gönderebilirsiniz (gruplar kolayca oluşturulabilir)

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.