Bir kişiyi telefon numarasına göre nasıl arayabilirim?


Yanıtlar:


6

HTC Sense UI size bu işlevselliği kutudan çıkarır. Telefon uygulamasında, telefon numarasını yazmaya başlarsanız, bu numarayı veya kişinin adını içeren kişilerinizi T9 gösterimi yoluyla filtreleyecektir.

Sense IU kullanmıyorsanız, HTC Dialer işlevini taklit eden üçüncü taraf uygulamaları denemenizi öneririz. Örneğin, Dialer One veya aContacts öğesini deneyin .


Cevabınız için çok teşekkür ederim. 3. taraf İrtibat yöneticileri veya numara çeviricileri, stok irtibat yöneticisinin yaptığı gibi Facebook ve Twitter kişilerine entegre olmaya izin verir mi?
M.Sameer

Telefonunuzun Kişiler veritabanını okumalıdırlar. Hesaplarınızın tümü Google / Facebook / Twitter / vb. İle senkronize olduğu sürece, kişilerin üçüncü taraf uygulamalar tarafından görülebilir olması gerekir.
Chahk

Dialer One ve aContacts denedim ve GO Kişiler yerleşti ama hepsi iyi. Çok teşekkürler @Chahk.
M.Sameer

4

'Tuş Takımı' dışında 'Kişiler'i seçin ve telefon numarasını girmeye başlayın.

Froyo 2.2.1 çalıştıran Galaxy S cihazımda, girilen karakterlerle kaç sayının başladığını gösteren bir açılır kutu görüntülenir.


Bu benim için CM7'de işe yaramıyor. Belki bir TouchWiz özelliği?
eldarerathis

Bu benim için Gingerbread ile Nexus One'da da işe yaramıyor.
Jonas

Bu, .234 yükseltmesinden sonra Motoblur ile Droid X üzerinde çalıştı, ancak Liberty 2.0'da değil. Kesinlikle hangi ROM veya derili Froyo'da olduğunuza bağlıdır.
shambleh

1
Tam olarak söylemek gerekirse: numaranın ilk rakamlarını girmeye başlamanız gerekir. Şimdi 'her yerde bul'. Fi benim telefon numaraları Belçika ülke numarası 32 ile başlar, bu yüzden yazmaya başlamak zorunda
Edelcom

1
Sadece burada eksiksiz olmak için: numarayı önden yazmaya başlamanız gerekir. Fi telefon numaram Belçika ülkesi nr 32 ile başlıyor, bu yüzden '32' ve ardından gerçek telefon numarasını yazmaya başlamam gerekiyor.
Edelcom
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.