gmail’in gmail’in yeni gelen kutusuyla nasıl değiştirileceğini


42

Yeni gelen kutusuna gmail servisiyle davet edildim. Uygulamayı indirdim, ancak telefonda varsayılan postalama uygulaması yapamıyorum. (yeni e-postalar aldığımda, gelen kutusu uygulamasından değil, gmail uygulamasından sistem bildirimleri alıyorum). Oyun deposundaki "Varsayılan Uygulama Yöneticisi" ni kullanarak gelen posta uygulamasını varsayılan postalama uygulaması olarak listelemeye çalıştım, ancak sanırım "mailto" komutları ve bunun gibi sistem bildirimleriyle ilgilenmekle daha fazla ilgilenmiyor. Gelen Kutusu'nun gmail yerine bildirimleri göstermesini nasıl sağlayabilirim? Çalıştırmaya çalışırken gelen kutusundan rastgele 2-3 bildirim aldım, ancak neden olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

şimdiden teşekkürler!


Gmail uygulamasını devre dışı bırakmayı denediniz mi?
1990clb

Yanıtlar:


54

Gelen Kutusu için bildirimleri etkinleştir:

 • menü simgesine dokunun
 • ekranın altındaki ayarlara hafifçe vurun
 • e-posta adresinize dokunun
 • "Yeni mesajlar" ve istediğiniz Titreşim, Işık ve ses seçeneklerini işaretleyin.
 • "Gmail bildirimlerini kapat" a dokunun ve onaylayın (görüntüleniyorsa)

Gmail uygulamasında bildirimleri devre dışı bırak ("Gmail bildirimlerini kapat" Gelen Kutusu'nda görünmüyorsa):

 • posta kutusu listesini, etiketleri ve ayarları ortaya çıkarmak için soldan sağa kaydırın
 • "Ayarlar" a in
 • e-posta adresinize dokunun
 • "Bildirimler" seçeneğinin işaretini kaldırın

(Birden fazla kurulumunuz varsa her e-posta adresi için tekrarlayın). Postanızı her iki uygulamadan da görebileceksiniz, ancak bildirimler artık Gmail yerine Gelen Kutusu'ndan gelecek.


5
Gelen Kutusu için Gmail bildirimini doğrudan ayarlar menüsünden devre dışı bırakmanıza izin veren bir güncelleme yapıldı
JF Dion

evet, cevap bu. bu soruyu sorduktan sonra bu özelliği
eklediler

1
Başkalarına sadece bir not, android için yeniyim ve neden IFTTT bildirimlerimin gelen kutusuyla çalışmadığını anlayamadım. Yukarıdaki cevap doğrudur, ancak bunun özellikle "eğer gmail ise *" olup olmadığı ortaya çıkmaktadır. gelen kutusu bildirimi göstermez. Gelen kutusu bildirimleri için "e-posta sonra * *" olması gerekir.
gizli kullanıcı adı,

Başka bir not: "Hesabı yönet" seçeneğinde, "google" ı ve ardından e-postalarınızdan birini seçerseniz, o hesap için hangi uygulamaların verilerinizi senkronize edeceğini seçebilirsiniz, böylece isterseniz gmail'inizin senkronizasyonunu kaldırabilirsiniz. Bazı e-posta adresleriyle gmail kullananlar için, gelenler için gelen kutusundaki bağlantıları kaldırabilirsiniz.
Salix,

1
 1. Uygulamalar> gmail'e gidin ve devre dışı bırak'ı tıklayın (önce güncellemeleri kaldırmanız gerekebilir)
 2. Keyfini çıkarın

EDIT: Lütfen birden fazla gmail hesabınız varsa diğer çözümü kullanın


Bu gerçekten çok iyi bir cevap değil - Gmail’in hala bir faydası var ... özellikle de şu anda Google e-posta hesaplarından çok daha fazlasını sunduğunu düşünüyor.
Rockdocta

Ayrıca, benim gibi, cihazlarına bağlı birden fazla gmail hesabı olan, ancak tümü Gelen Kutusu ile etkinleştirilmeyen insanlar için. Bu bir problemi çözer ve bir diğerine neden olur.
Ryan Conrad

Evet, diğer çözümü de kullandım
ollie299792458
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.