İnternet olmadan android uygulamasını kurmanın herhangi bir yolu var mı?


18

Bir Samsung Galaxy Mini S aldım, ancak 3g veya wi-fi internetim yok - sadece bilgisayarımda internet var. Android uygulamalarını internet olmadan, bluetooth ile veya USB kablosunu kullanarak kurmanın bir yolu var mı? (Bilgisayarımda bluetooth var).

Uygulamaları yüklemek mümkünse, uygulamaları nereden indirebileceğimden daha fazla? Market onları bilgisayarıma indirmeme izin vermiyor.


1
Telefonunuzu dizüstü bilgisayarınızın internet bağlantısına almak için İnternet Bağlantı Paylaşımı gibi bir şey düşünmediniz mi? IMO'nun en kolay yolu bu olurdu.
Soumya

İki soru: 1. nasıl kurulur 2. Nereden alınır.
Denis Nikolaenko

Yanıtlar:


17

Evet: telefonu USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayabilir, USB depolama birimini PC'ye bağlamak için telefonunuzdaki bildirimi tıklayabilir, indirilen uygulamaları bilgisayarınızdan telefonunuza taşıyabilirsiniz (SD karta koyarsanız en kolay) ve uygulamaları yerleştirdiğiniz yere telefonunuzda göz atın ve yüklemek için üzerlerine tıklayın.

Telefonunuzun bir dosya tarayıcısı olmalı, ancak değilse Explorer'ı öneriyorum . Bilinmeyen Kaynaklar'ı da etkinleştirmeniz gerekir Settings -> Applications. PC'nize GetJar gibi alternatif pazarlardan kolayca uygulamalar indirebilirsiniz .

Herhangi bir dosya türünü indirebilmeniz için Download Crutch gibi bir şey yüklediyseniz veya Android'in indirmelerdeki kısıtlamasını göz ardı edecek stokta olmayan bir tarayıcı kullanıyorsanız, elbette .apk'yi doğrudan cihazınıza indirip atlayabilirsiniz. PC.


2
Ayrıca dosyaları Bluetooth ile PC'den cihaza aktarabilirsiniz ve daha sonra bu dosyalar klasörde olacaktır /sdcard/bluetooth.
Nicolás

1
"Telefonunuz dosya tarayıcısı olmalı, ancak eğer o değil ben Explorer önerilir." - çok iyi. Ve Explorer'ı nasıl yüklerim ? Sanırım bunu düşünmedin ...
Tomáš Zato - Monica'yı eski durumuna getir

4

Aslında Google Play'den bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Google Chrome Uzantısı - APK Downloader. Sadece Google Play'de bir uygulama seçin, ardından sağ üst köşede APK Downloader sembolü olacaktır. Tıklayın ve uygulamayı .apk biçiminde indirin. Ardından, uygulamayı Bluetooth veya USB ile telefonunuza aktarın ve ardından telefonunuzdaki App Installer'ı kullanarak uygulamayı normal gibi yükleyin. Yüklemenin basit yolu, telefonunuzdaki dosyayı tıklattıktan sonra Yükle'yi tıklamaktır.

Ayrıca APK Downloader'ı kullanmaya çalıştığınızda. Telefonunuz için bir Cihaz Kimliği isteyeceklerdir. Telefon çeviricinize # # 8255 # # girin , ardından cihaz kimliğinizi göreceksiniz. Uzantı listesindeki APK Downloader ayarlarına adınızı, E-postanızı ve Cihaz Kimliğinizi girmeniz yeterlidir.


3

Bilgisayarınızda ethernet üzerinden internet erişimi varsa ve ayrıca kablosuz bir bağdaştırıcısı varsa, telefonunuzun bağlanması için kendi wifi etkin noktanızı ayarlamak için Connectify'ı kullanabilirsiniz . Daha sonra uygulamaları normal şekilde indirip yükleyebilirsiniz.


2

Android Akıllı Telefonu getirdiğimde de aynı sorunla karşılaştım.

Uygulamaları Android Market'ten bilgisayarınıza indirmenin bir yolu yoktur. Uygulamaları doğrudan cep telefonunuza indirmek için cep telefonunuzda internet olması gerekir.

Uygulamaları bilgisayarınıza indirebileceğiniz bazı web siteleri vardır.

Ex için: Mobiles24 , GetAndroidStuff , vb ..

Ve bazı Android Uygulamaları üzerinde çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç vardır.


-1

MOBOGENIE yazılımı fro yüklemek, onların resmi sitesi ücretsiz ve kullanımı kolay ve android java vb için her uygulamayı yüklemek


2
O "resmi siteye" link vermek ister misiniz?
Izzy
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.