Android'de Dvorak?


Yanıtlar:


7

Dvorak'ın Optimus V için stok belleniminde mevcut olduğundan emin değilim, ancak Market'te bulunan birçok üçüncü taraf klavye uygulaması var ( bazıları bir eklenti aracılığıyla ayrı bir indirme gerektirir ).

Yüklendikten sonra Menu -> Settings -> Language & keyboard, yeni klavye uygulamasının yanındaki onay kutusunu işaretleyerek işaretleyin. Ardından herhangi bir metin alanını (ör. Google Arama) açın ve uzun basın. "Giriş yöntemi" menü öğesine hafifçe vurduğunuzda, şu anda yüklü ve etkinleştirilmiş tüm klavye uygulamalarının bir listesi sunulur. Dvorak düzenine sahip olanı seçin, hemen kullanabilirsiniz.


5

Market'e baktınız mı? Birkaç Dvorak klavyesi var gibi görünüyor.

https://market.android.com/details?id=com.reyn.truedvorak&feature=search_result https://market.android.com/details?id=net.xenionsh.android.dvorak&feature=search_result

Muhtemelen alışveriş yapmalı ve bulabildiğiniz kadar çok denemelisiniz. Yüklediğiniz alternatif bir klavyeye nasıl geçeceğinizi bilmiyorsanız, buraya bakın: http://www.simplemobilereview.com/change-your-android-soft-keyboard-system/

Şu anda kullandığınız klavyeyi Dvorak düzenine değiştirmek istiyorsanız, bu daha zor olabilir. Hangi klavyeyi kullandığınıza bağlı.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.