Uygulamalar çok yavaş çöküyor


11

Bir uygulama Galaxy S cihazımda her çöktüğünde, telefonum titreşir, 15-25 saniye sonra biraz daha titreşir, bir hata mesajı gösterir ve uygulamayı kapatmak veya beklemek isteyip istemediğimi sorar. Bunun neden bu kadar uzun sürdüğünü bilmiyorum. Kendim bir uygulama geliştirdim ve aynı uygulamanın android simülatörde anında çöktüğünü fark ettim, telefonumun çökmesi gerçekten uzun zaman alacaktı. (Ben pc daha hızlı, çünkü app kendisi sadece yavaş çöker daha hızlı çalışır çünkü bunun olduğunu düşünüyorum sanmıyorum)

Bu gerçekten can sıkıcı bir durum çünkü kullandığım bazı uygulamalar düzenli olarak çöküyor ve her zaman bu kadar beklemek zorundayım. Bu yüzden bunu değiştirmenin bir yolu olup olmadığını veya tüm Galaxy S / Android telefonlarda aynı olup olmadığını merak ettim.


4
GT-i9000 ürününüz var mı? Herhangi bir görev katiliniz veya bunu etkileyebilecek herhangi bir şey var mı?
Matthew

evet gt-i9000 var ve hayır görev katillerim yok.
LittleEwok

Yanıtlar:


3

Kies ile en yeni ürün yazılımına güncelleyerek sorunu çözebilirim. Şimdi yapı numaram FROYO.XXJQ3 ve her şey olması gerektiği gibi çalışıyor.


Galaxy S'm zamanla hala yavaşlıyor, ancak dalvik önbelleği kurtarma menüsünden silmeye yardımcı olduğunu anladım. Bir sonraki önyükleme ca. 10 dakika, ancak telefon daha sonra tekrar güzel ve hızlı çalışıyor.
LittleEwok
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.