Nexus One'da daha iyi klavye?


Yanıtlar:


4

Orada bir ton klavye uygulaması var - hem ücretsiz hem de ücretli pazarına göz atın.

Dokunmaktan ve dokunmaktan nefret ediyorum ve en az iki parmakla kaydırılan sanal klavye var:

Swype benim favorim - ancak şu ana kadar Android için sadece sınırlı bir beta sürümünde. Belki tekrar ....

ShapeWriter iyi bir alternatiftir ... ancak bir birleşme sonrası şirket yeniden organizasyonundan dolayı piyasadan çıkmıştır (çocuklar, bu yüzden FLOS iyi bir fikirdir). Google'ı ziyaret edin, ancak .apk'yi kullanan birkaç kişi bulacaksınız. İşte bir (2 Eylül 2010 itibariyle).

JetKeys gördüğüm en tuhaflardan biri. Paraşüt değil - tuşun ortasına dokunun, ardından alternatif karakterleri seçmek için bir yönde kaydırın. Harika fikir, kullanmak tuhaf.


Bir blog gönderisinde daha fazla notum var .


Beta nedeniyle gerçekten Swype alınamıyor. Shapewriter'ı denemek isterim, ancak piyasada olmayan bir yazılım indirmeyi gerçekten sevmiyorum. Yani bu soru hala çözülmemiş imho.

SlideIT adında bir başka parmakla slayt sanal klavyesi var.
Yalan Ryan

Swype beta sürümünü edinmek zor değildir, ancak kaydolmanız gerekir. Ardından Swipe Installer .apk dosyasını indirip yükleyin ve işini yapmasına izin verin.
Nick Dixon

2

Yeni duyurulan Android 2.3'te çok gelişmiş bir klavye var. Nexus One neredeyse kesinlikle Gingerbread alacak ve çoğundan daha erken.

Ancak, Gingerbread klavyesini şimdi telefonunuza alabilirsiniz. https://market.android.com/details?id=com.moo.android.inputmethod.latin.free


Gingerbread klavyesinin videosu, denemeden önce görmek isteyenler için: androidguys.com/2010/12/07/hands-gingerbread-keyboard
GAThrawn

Gingerbread klavyesini Gingerbread öncesi telefonlara kurmak için artık köklü olmak gerekmiyor
Lie Ryan

Güzel. Teşekkürler @ Lie. Cevabımı buna göre güncelledim.
ale

1

XDA Geliştiricileri hakkında bazı şeyler olmalı ( http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=560 ) bu bağlantıda biraz arama yapın. Etrafta yüzen droid klavyeler gördüm ve birisinin Nexus için bir tane taşındığına bahse girerim.

Ben de Swype ( http://www.swypeinc.com/ almak için kendi web sitesine gitmek zorunda ) ve Swiftkey Beta (pazardan indirilebilir. Kontrol edin . hızlı yazmaya izin verin ve önerilerle aşırı derecede rahatsız edici değil.0

Yıllardır kullandığım ThickButtons klavyesini öneririm . Ücretsiz araç ve bir sonraki karakter için en olası tuşları büyütmek için akıllı metin algoritması kullanır. Şişman parmaklarım ve başparmaklarım için gerçekten iyi.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.