Çevrimdışıyken Gmail’i kullanabilir miyim?


28

Yeni e-postaları çevrimiçi iken Gmail hesabından indirmek ve çevrimdışıyken okumak mümkün mü? Çevrimdışıyken çevrimiçi olunca gönderilecek olan e-postaları yazmak mümkün müdür?

Yanıtlar:


22

Evet. Ve sadece gelenler için değil, gelenler ve gönderilenler varsayılan olarak senkronize edilen tek klasörler olabilir.

From within the android gmail client:
Press menu
select more
select settings
scroll down and select labels
change the number of days from which you want messages kept on the phone
change individual labels (effectively folders) to none, this number of days, or all

NOT: bu cevap, zaman içerisinde kullanıcı arayüzünde değişmeye devam eden, artık kullanılmayan bir gmail uygulaması hakkında yazılmıştır. Cevap vermez farklı davranır her an kullanımda birden fazla sürümü olduğu gibi, bu evrim izlemek için güncellenebilir ve önemli olan belirli adımlar yerine sonuçta fikirdir.


İyi yakaladın dostum. Bunu tamamen göz ardı ettim.
yeni_kullanıcı

2
Doğru bir fikre sahiptin, neredeyse sizinkine bir yorum olarak yayınladınız. Ah, almayı hatırlamak lazım benim ;-) uçak moduna telefon arkadan
Chris Stratton

14

Bildiğim kadarıyla, gmail en son e-postalarınızı "önbelleğe alacak". "Aramak" veya herhangi bir etiketi taramak zorunda kalırsanız, muhtemelen bu e-postalara ulaşamazsınız. Ancak gelen kutunuz (veya en azından gelen kutusundaki en son), en son senkronizasyonunuzdan beri görüntülenmeye hazır olmalıdır. Ek olarak, çevrimdışıyken e-posta taslağı hazırlayabilmeniz (ve taslakları kaydetmeniz) gerekir. Onları tekrar çevrimiçi olana kadar gönderemezsiniz.


6

Yeni e-postaları çevrimiçi iken Gmail hesabından indirmek ve çevrimdışıyken okumak mümkün mü?

Evet, ancak yalnızca gelen kutunuz için. Bağlantı kurarken gelen kutunuzu telefonunuzda açarsanız ve okunmamış tüm mesajların telefonunuza yayılmasına izin verirseniz, Gmail uygulamasını kapatın ve kendinizi uçak moduna geçirin, Gmail uygulamasını yeniden açıp okunmamış mesajlarınızı okuyabilirsiniz. .

Çevrimdışıyken çevrimiçi olunca gönderilecek olan e-postaları yazmak mümkün müdür?

Evet. Normalde bir E-posta oluşturup gönderirseniz, "Gönderiliyor ..." diyen iletiler tekrar bir bağlantınız olur olmaz gider. Bunu sadece uçak kipini kullanarak test ettim.


-1

MailDroid uygulaması çevrimdışı önbelleklemeye izin vermek için birçok depolama seçeneği sunar.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.