Android'de TED videolarını çevrimdışı nasıl izleyebilirim?


12

HTC Desire cihazında TED konuşma videolarına abone olmanın ve onları izlemenin bir yolunu arıyorum , ancak çevrimdışı görüntüleme için destek istiyorum.

Anne TED uygulaması Ben yeraltı videoları izlemek için mümkün istiyorum çünkü uygun değildir etkin bir ağ bağlantısı gerektiren görünmektedir.

Burada mp4 videoların RSS beslemesi var - Google Listen gibi mp4 videoyu destekleyen bir şey var mı?

Yanıtlar:


2

TED Konuşmaları'nı her zaman izlemek için BeyondPod'u (tam sürüm) kullanıyorum. Feed'deki videoların bir listesini çeker ve hangilerini istediğinizi indirmeyi seçebilir ve ardından bunları doğrudan BeyondPod'da oynatabilirsiniz. Veri bağlantısı gerekmez.1

DoubleTwist kullanmanızı öneririm . doubleTwist, videoyu programda listelenen cihazınıza sürükleyerek cihazınız için uygun olan herhangi bir videoyu yeniden kodlar.

doubleTwist, podcast'lere abone olmak için yerleşik bir işleve sahiptir, ancak podcast'leri düzenlemek için iTunes'u kullanıyorum, ardından içeriği HTC Hero'ma göndermek ve içeriği oynatmak için doubleTwist'i kullanıyorum.


1

Bu tarihten itibaren, resmi TED uygulamasını indirin ve çevrimdışı görüntülemek istediğiniz konuşmayı seçin. Ardından indirmek için sağ üst köşedeki indirme simgesine hafifçe vurun. Daha sonra indirilen videoları My Talkssekmeden çevrimdışı olarak oynatabilirsiniz .

Videoları daha yüksek hızda oynatmayı seven biriyseniz, VLC for Androidveya gibi hızlı oynatmayı destekleyen uygulamalar alabilirsiniz Dice Player. İndirilen tüm dosyalar içinde saklandığından /sdcard/Android/data/com.ted.android/files/, video oynatıcıyı bu yola yönlendirebilirsiniz.

Umarım bu birine yardımcı olur.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.