İPod Touch'a benzeyen ancak Android çalıştıran herhangi bir cihaz var mı? [kapalı]


22

İPod Touchches gibi pek çok insan, iPhone'larla neredeyse aynıdır, ancak cep telefonu hizmeti olmadan (ve bununla birlikte gelen aylık ücretlerle), yine de kablosuz bir ağa bağlanabiliyorlar. Android çalıştıran alternatif cihazlar var mı?

En az 24 GB depolama alanı varsa bonus puan.


ayrıca bkz android.stackexchange.com/questions/152/... (bu soru üzerine sorulan ve gadgets.SE önceden AE başlamasından geçirilen)
Michael Paulukonis

Yanıtlar:


5

Henüz bir kalite yok (en azından IMO). Archos daha yeni bir Android tablet ve daha küçük cihaz ürün grubunu duyurdu. Ayrıca Samsung, etkileyici görünen Galaxy tabletini (http://news.cnet.com/8301-17938_105-20015395-1.html) duyurdu.

Noel alışveriş sezonu boyunca bir sürü seçeneğiniz olduğunu düşünüyorum. Engadget’a bir göz atın, bir gün geçmeden başka bir "sızdıran" Android tablet göstermiyorlar.

ETA: İşte Archos 101 tablete bir link .. Oldukça etkileyici görünüyor: http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/index.html?country=us&lang=tr


Mükemmel! Bu tam olarak aradığım şey. Ne yazık ki, henüz çıkmamış olan Archos 4.3 (en yüksek kapasiteli cep boyutunda Archos tablet) 16GB'lık maksimum kapasiteye sahip. Ama eminim ki 32GB’ya ulaşmadan önce sadece zaman meselesi. Teşekkürler!

Ayrıca: Üzerinde bir micro-sd yuvası olduğunu fark ettim. Sansa Clip + cihazımda bir tane var, ancak kullanılabilir alanı 2'ye böldüğümde otomatik olarak Banshee ile senkronize edemem. Manuel olarak yönetmek zorundayım.

Komik, fiyatın buna değip değmeyeceğini görelim, çünkü iPad ile aynı
fiyatsa

@Dmitriy Likhten Archos ürünlerinin birçoğunun fiyatları kabaca Apple'ın yarısı kadar. archos.com
Zoot

4

Yeni açıklanan Samsung Galaxy Player SD , Samsung'un iPod Touch'a benzer bir damardaki Android tabanlı PMP'ye (Kişisel Medya Oynatıcı) gitmesi.

Wifi bağlantısı var ve dahili bir telefon ses veya veri özelliği yok, ancak bunun dışında yakın zamanda yayınlanan resmi videodan , aynı Samsung uygulamaları ve Samsung TouchWiz arayüzü eklentileriyle aynı yazılımı kullanıyor gibi görünüyor. tam Galaxy S, daha düşük özelliklere sahip bir kamerayla daha küçük bir form faktörü de olsa.


Vay, ne anemik bir cihaz. Neden hücresel telsizsiz bir Galaxy S yayınlayamıyorlar?
Matt

Muhtemelen "Player SD" adından
@Matt

3

Sadece bir Android telefon al. Yeni olanlar 32GB depolamayı destekliyor. İstemezseniz telefonu etkinleştirmeniz gerekmez ve tüm işlevleri elde edersiniz. Ya da sadece bir Android telefona yükseltme yapın ve ardından her iki dünyanın da en iyisine sahip olun. Android'in müziği yönetme biçimi çok güzel çalışıyor.


1
Sorun, Android telefonların çoğunun sözleşme olmadan ~ $ 500-600 aralığında görünmesidir. ~ 200-300 dolar daha yakın bir şey arıyorum.

2
Doğru yerlere bakmıyorsun. Ebay 300 $ alt için TON Android telefonlar var. Sadece "Android cep telefonu" yazın ve arayın. Ardından aşağı kaydırın ve sol tarafa fiyat aralığınızı yazın. Harcama şansınız varsa, Samsung Galaxy S cep telefonlarının fiyatı 350 doların altında. Bunlardan birini kesin olarak alırdım. Yeterince sıkı bakarsanız, onları bulabilirsiniz.

3
Bu androidin müziği iyi ele almasına katılmıyorum. Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Yerel müzik uygulaması iPod touch'a göre çok düşük kalitede.
Gus Paul

Bir G1'i ebay'da yaklaşık ~ 100 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Cevabımı burada görün: android.stackexchange.com/questions/2182/…
Bryan Denny

Dx.com mağazasını denediniz mi? Onlar 100 $ altında bile Android tabanlı cihazlara sahip. Doğru, bunlar Çin krampları, ancak sadece bir ses çalar için harika olmalı.
trejder

3

Bir Archos 43'üm (microSD kart yuvasına sahip 16GB dahili) ve gerçekten hoşuma gidiyor. 8. nesil Archos tabletleri (Archos 28, Archos 32, Archos 43, Archos 70 ve Archos 101) aklınızda bulundurun, sadece Archos 70 ve Archos 101 kapasitif dokunmatik ekranlara sahipti, bu yüzden bunlar yalnızca çoklu dokunmaya duyarlı cihazlardı. ürün hattı.

GÜNCELLEŞTİRME:

Cevabımı gönderdikten sonra bazı yeni ürünler açıklandı. Her ikisi de bir iPod Touch'tan daha büyük olmasına rağmen Amazon Kindle Fire ve Samsung Galaxy Player 50'ye göz atın .

Ayrıca, Archos bazı yeni dokuzuncu nesil tabletleri , Archos 80 G9 ve Archos 101 G9'u açıkladı .1

Archos tabletleri bu noktaya genellikle iyi eleştiriler almadı. Dell Streak de kötü eleştiriler aldı. Ayrıca, Google Android'in mevcut sürümünün tabletler için optimize edilmediğini söyledi. Kişisel olarak Android 3'ü beklerdim. O zamana kadar, ilk gen tabletleri geçilecek ve öğrenilen dersler onlar için tasarlanmış bir Android işletim sistemi ile daha iyi bir ikinci nesil tableti sürecek.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.