Açık bir telefon görüşmesinde nasıl ses çalabilirim?


21

Açık bir telefon görüşmesi sırasında ses kaydı yapabilmek istiyorum. Yani, telefon bağlıyken (giden bir arama), açık telefon bağlantısı üzerinden önceden kaydedilmiş bir ses dosyası çalınır. Bunu nasıl yapabilirim?


Aradığın şeyin sesli posta olduğuna inanıyorum.
Lie Ryan

1
@LieRyan Birini bekletmek veya başka bir şey yapmak için olabilir.
Matthew 18

Yanıtlar:


3

Hayır, başarabileceğiniz en iyi şey hoparlörden bir ses çalmak ve böylece mikrofonun alabilmesidir. Bunu başarabilecek hiçbir api yok.


Herhangi bir api kullanmanıza gerek yoktur, mikrofonun alabilmesi için sesi telefonun hoparlöründen çalabilirsiniz. Sanırım sadece aynı cevabı tekrarlıyorum ama burada herhangi bir API'ye gerek olmadığı vurgulanarak. Ayrıca aşağıdaki cevabımı gör.
m__

2

@jim, AudioTrack API'sini Stream modunda kullanmayı deneyin. aşağıya bakınız

      AudioTrack track = new AudioTrack(AudioManager.STREAM_VOICE_CALL, mySampleRate, 
      AudioFormat.CHANNEL_CONFIGURATION_MONO, AudioFormat.ENCODING_PCM_16BIT, 
      myBuffersize, AudioTrack.MODE_STREAM);

Bu çalışmalı


1
Android Tutkunları Android işletim sistemiyle ilgili son kullanıcı soruları için tasarlanmıştır. Bu iyi bir programcı için bir cevap olabilir , ama neredeyse kesinlikle bir kullanıcı için bir cevap değildir .
eldarerathis

1
Bunu yapan herhangi bir uygulama var mı? Olmazsa, belki burada bir fırsat var.
Matthew

1
@MatthewRead, şimdi böyle bir uygulama var mı?
kagali-san

Bunun da mümkün olmadığını yorumlamalıyım .. Basitçe ses çalmadan ya da yalnızca uygulamanın yüklü olduğu telefonda çalar. Göndermeden önce test öneriyoruz.
Kızgın 84

1

Telefonda kaydedilmiş bir şeyi çalmam gerektiğinde, genellikle telefonun hoparlörünü açarım ve maks. O zaman öbür taraftaki insanlar duyabilir ama HD ses taşıyıcılarında en iyi şekilde çalışır (ses diğer ucunda çok daha iyi ses çıkarır) :)


0

Deneyimlerime göre, kaydedilmiş seslerinizi bir müzik çalar uygulamasında çalabilirsiniz. Telefon bağlandığında uygulama oynamayı bıraksa da, çoğu müzik uygulaması için çalmayı yeniden başlatırsanız çalmaya devam eder.

Sesin otomatik olarak çalınmasını istiyorsanız, sesli postayı kullanabilirsiniz.


-1

Ses dosyasını çalabileceğiniz bir telefonunuz veya ikincil bir cihaza sahipseniz ve her iki cihazın da yardımcı portları varsa, sadece ucuz bir aux kablosu satın alın, açın ve her iki kabloyu da diğer şekilde takın; Cihaz bir mikrofondur. Bu, sadece hoparlörden çalmaktan daha iyi çalışır çünkü çok daha fazla netlik ve arka plan gürültüsü yoktur.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.