geçiş yapmak için kısayol tuşu


1

OS 10.8.4 kullanıyorum ve kısayol tuşları kullanarak açık olan tam ekran uygulamalar arasında geçiş yapmak istiyorum. Boşluk 1'e geçmek için yalnızca cmd + 1'i kullanabilirim, ancak pencereleri büyütülmüşse cmd + 2 çalışmıyor. Bu bilinen bir sınırlamadır. Bunu yapabildiğim bir üçüncü parti uygulaması var mı? (Cadı, alfred & QS denedim). Yeni bir uygulama açmak için kısayollar aramıyorum - Açık olan uygulamalar arasında geçiş yapmak istiyorum.

Kromum var, iterm2 & amp; her zaman kullandığım uzak masaüstü. Bu 3 uygulamanın her birine bir kısayol tuşu atamak istiyorum ve bunlardan herhangi birine kısayol tuşu ile geçmek istiyorum.

Bunu 10.6'da yapabildim ve bu da 10.8'de kazandıkları tek özellik.

Yanıtlar:


1

TotalSpaces 10.8.4’de, izleme panelindeki üç parmakla kaydırma özelliğini kullanarak tam ekran uygulamalar arasında geçiş yapmama izin veriyor ve kendi masaüstlerine belirli uygulamalar atamamı sağlıyor. İş akışım için daha iyi bir uygulama bulamadım, bu da her oturumda 7-8 belirli masaüstü arasında geçiş yapmamı sağlıyor.


Merhaba Dave, toplam alan yükledim. İki dört masaüstüm ve 2 tam ekran uygulamam var. Kısayol tuşlarını kullanarak pencerelere geçebilirim, ancak tam ekran uygulamalara geçemiyorum. Bu davranışı onaylayabilir misin?
Trewq

@Trewq, bu onu nasıl yapılandıracağınıza bağlıdır. Aslında trackpad'i masaüstünden tam ekran uygulamalara ve tam tersine değiştirmek için kullanıyorum. Tam ekranlı masaüstlerimin tümü sağ tarafta ve normal masaüstlerim sol tarafta. Örneğin, altıdan altıya hızlı bir şekilde gitmem gerekiyorsa, üç parmakla yukarı kaydırırım ve ekranın üst kısmında beliren seçimden masaüstünü tıklatırım. Masaüstünden masaüstüne geçişi kolaylaştırır.
Dave

Ayrıca, varsayılan olarak, tüm masaüstlerinizin ortadaki ekranda görüneceği ve tam ekran uygulamaların en altta olacağı bir birincil ekrana gitmek için SHIFT-CTRL-SPACE kullanabilirsiniz. Kullandığım tüm masaüstleriyle bu uygulama benim için işleri büyük ölçüde kolaylaştırıyor.
Dave

Ancak, amacınıza göre, Kısayol Tuşlarını Mizanpaj görünümündeki boşluklara atamaya çalışıyorsanız, bunu yalnızca tam ekran olmayan masaüstleriyle yapabilirsiniz.
Dave
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.