Binlerce kişi e-posta adresi nasıl silinir


3

Bir yıl önce iPhone'umu en son modele yükselttiğimde, işletme bilgisayarlarımızda çalışan bilgisayar teknisyeni, sorun yaşadığım birkaç konuda bana yardımcı oldu. Ne olduğunu bilmiyor, ancak işletme adres defteri e-posta adreslerimin tamamını iPhone'uma aktardı ve şimdi kişisel iPhone'umla hiçbir zaman bağlantı kuramayacağım 4.000'den fazla müşterim var.

Bu, kişisel bir temas kurmak istediğimde benim için çok büyük bir sorun teşkil ediyor, ihtiyacım olanı bulana kadar yüzlerce ismin üzerinden geçmem gerekiyor. İPhone'un dışındaki bu devasa kişiler listesiyle (büyük ekranlı normal bilgisayarımda olduğu gibi) çalışmama ve ihtiyacım olmayan kişileri kalıcı olarak silmeme izin verecek bir program var mı?


1
Mac mi yoksa Windows bilgisayar mı kullanıyorsunuz?
tubedogg,

Yanıtlar:


1

Sorunun tam olarak belirttiğiniz gibi çözülüp çözülmeyeceğinden emin değilim, ancak bu 4000 kişiyi iPhone'unuzda aşağıdaki adımlarla gizleyebilirsiniz.

E-postanızın tüm kişileri iPhone'unuzla senkronize edilmişse, yalnızca gerçek kişileri görüntülemeyi ve bu e-posta kişilerini iPhone'daki Groupsdüğmeyle gizlemeyi seçebilirsiniz.Contacts.app

görüntü tanımını buraya girin

Örneğin, bu dokunduğunuzda gösterilebilecek örnek bir ekrandır Groups

görüntü tanımını buraya girin

Ayrıca, MailiPhone'unuzdaki (Ayarlar => Posta, Kişiler, Takvimler) ve Posta hesabınızdaki ayarlarınıza giderseniz, Contactsaşağıdaki resimde kapatarak e-posta kişilerinizi iPhone kişilerinizden kaldırmayı seçebilirsiniz .

görüntü tanımını buraya girin


0

Ben iPhone'da iCloud sağlıyor ile gelip ve senin dan gerekmez kişi silebilirsiniz tek yöntem iCloud .

Kişiler çevrimiçi olarak senkronize edildiğinden, iCloud'dan sildiğiniz her şey iPhone'unuza da uygulanacaktır. Mac kullanıyorsanız, mevcut kişilerinizi yönetmek için Rehber uygulamasını da kullanabilirsiniz (Mac'te iCloud'un da etkinleştirilmesini sağlayarak)

PS. İCloud'u Sistem Tercihleri'nde bulabilirsiniz.


0

Sadece temelde, Outlook'taki rehber ağacında bir grubun oluşturulmasıyla ilgili olarak burada bulduğum bir cevabın uygulamasını belirtmek.

  1. Yapmanız gereken, yeni bir "mobil" grup oluşturmak ve ardından diğer listelerinize girmektir - "liste görünümü yapın> ve bunları mobil numaraya göre gruplandırın" - sonra cep telefonu numaraları olan tüm kişileri yeni grubunuza sürükleyin.

  2. Bunu tüm listelerin için yap. Sonra yeni grup mobil ve işte kişilere "gruplar sekmesinde" görünürlüğünü ayarlayın!


0

Benim sorunum Exchange senkronizasyon kişileriydi. Yukarıdaki cevabın ipucunu aldım. Onaylanan Kişiler'den onay işaretini kaldırmak için grupların altında bir seçenek var. Bu, rehberimi sadece eklediğim telefon numaralarına indirgendi.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.