iTunes'dan iPhone'a iTunes müzik kitaplığının bölümlerini eşitleyemez


2

İTunes'da Windows kullanıyorum ve Müzik Kitaplığım var. Son zamanlarda yerel iTunes Kütüphanesine biraz müzik (oyunla satın aldığım Mafia II film müziği) ekledim, ancak ne Sanatçı ne de Albüm Müzik Senk genel bakışına girmedi. Birisi bana sorunun ne olabileceğini söyleyebilir mi?

Düzenleme: Söz konusu film müziği, Digital Deluxe Steam sürümü ile edinilen Mafya II film müziği. Dosyaların tümü MP3 formatında ve bildiğim kadarıyla etiketlendi.

Öncelikle el ile eklemeyi (iTunes'a sürükleyerek) ve onları Kitaplık / Klasöre Ekle düğmelerini kullanarak eklemeyi denedim. İTunes'un klasörleri yönetme özelliğini devre dışı bıraktım, çünkü istemediğim bir davranış.

Ancak şimdi, parçaları birkaç kez kütüphaneye okuduktan ve okuduktan sonra, Music Sync menüsünün Albüm genel görünümünde (ve yalnızca orada) Albümün kendisi ("2K Oyunları - MAFIA II Resmi Orkestra Puanı") belirir. ID3 Tarz Etiketi ("Soundtrack") veya Katkıda Bulunan Sanatçılar ("2K Çek / FILMharmonic Orchestra Prague") ve Album Artist ("2K Games") ararken, hiçbir şey bulunamaz. Bu benim ilk sorum küçük ölçüde değiştiriyor, ancak sorun bir şekilde kalıyor: iTunes arşivime 3 genel bakıştan 2'sinde bulunamıyor.


Film müziği nerede satın alındı ​​ve hangi formatta?
Ryan Sharp,

Tamam, onları bulmak için arama yapamayacağınızı anladık. Fakat onlar görünür durumda mı? Listende dolaşıp onları görebilir misin? Parçaları iTunes dışında başka bir müzik çalarda çalabiliyor musunuz? Quicktime'da oynuyorlar mı? Tecrübelerime göre, birkaç örnek buldum, şarkılar doğru MP3 biçiminde olsalar bile, her ne sebeple çalamazlar. Şarkıları MP3 formatında yeniden kodlamak için iTunes'u kullanarak bu sorunu düzelttim. Şarkıları tekrar mp3'e dönüştürmek için iTunes'u kullanmayı deneyebilirsiniz. (veya başka bir kayıpsız format)
Alex

Bu öğeleri aramak, sadece onları taramakla aynı sonucu verir. Arayarak, bu işlemlerin ikisini de kastediyordum, arama işlevini taramak ve kullanmak. Bu parçalar iTunes'da çalıyor.
private_meta

Belki de sorunuzu göstermek için birkaç ekran görüntüsü
eklerseniz

1
Bulunamayan bir şeyin ekran görüntüsü?
private_meta

Yanıtlar:


1

Müziği iTunes'a nasıl eklediniz? İTunes pencerelerine sürükleyip bıraktınız mı ya da müziği elle yerel klasöre eklediniz mi?

Müziği yerel klasöre el ile eklediyseniz, o zaman iTunes uygulamasında görünmesi için iTunes arşivinizi "yeniden senkronize etmeniz" gerekir.

Sadece "Kütüphaneye Klasör Ekle" yi seçin ve iTunes müzik klasörünüzü seçin, böylece kütüphanenizi yeniden senkronize eder ve tüm yeni şarkıları listenize de ekler.

görüntü tanımını buraya girin

Bilgisayarınızdaki iTunes müzik klasörüne gidip, yalnızca müziği bırakmanız durumunda, iTunes'da görünmeden şarkıları manuel olarak iTunes müzik klasörünüze ekleyebilirsiniz. İTunes, tercihlerinizi size bildirir:

görüntü tanımını buraya girin

Ancak, müziği bilgisayarınıza nasıl eklediğinizi bize söyleyene kadar tüm bunlar ilgisizdir ???????

Bu yardımcı olur umarım!


İTunes arşivimi manuel olarak nasıl eşitlerim?
private_meta 14:11

2
Kütüphaneyi yeniden senkronize etmek kütüphaneyi silmek ve burada gördüğüm gibi yeniden oluşturmak anlamına gelirse, digitalpbk.blogspot.com/2009/06/… Öyleyse bu tam olarak kaçınmak istediğim şeylerden biri.
private_meta 14:11

Hey, üşüme hapı almayı dene ve cevap vermeden önce tamamen yanlış olanı çevirmeyi bırak. GEESH
Alex

Cevabımı güncelledim.
private_meta 16:11

0

Bir codec sorunu olabilir ve eğer durum buysa, onları kabul edilmiş bir formatta yeniden kodlamanız gerekir (temel olarak: mpeg, wave, aiff ve elmalar). Ancak bu, iTunes'u eklemeye veya çalmaya çalıştığınızda genellikle bir hata mesajı ile birlikte gelir .

Müziği aslında yalnızca iTunes'da çalabiliyorsanız, ancak bunları iPhone'la eşzamanlayamıyorsanız, büyük olasılıkla telefonda yalnızca boş alan olmamasıyla ilgili bir sorun yaşarsınız .


Telefonda yeterince boş yer var, müzik düzgün biçimde, bunun dışında şimdi senkronizasyon menüsünde parçaları kısmen bulabildim!
private_meta 16:11
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.