iTunes Apple TV'den çalınmıyor


2

Apple TV'yi bir haftadan fazla bir süredir kullandım ve bugüne kadar her şey yolunda gitti. Benim sorunum, daha önce satın alınan filmleri / tv şovlarını denediğimde ve izlediğimde oynamayacak olmaları. Sadece oyun ekranına geri dönüyor. Ayrıca yeni film satın alamıyorum. Sıfırladım, oturumu kapatıp tekrar açtım ancak yine de aynı. Biri yardım edebilir mi?


ABD, Avustralya ve Avrupa'da mısınız? Apple TV'deki üretici yazılımını güncellediniz mi?
Deesbek

Yanıtlar:


1

Harika bir internet piponuz olmadığı sürece, ATV'deki TV veya Filmler simgesinden TV satın alma, vb. Oynamaya çalışmayın.

TV'yi, vb. Mac'inize / PC'nize indirin, Mac / PC'de ve ATV'de iTunes Home Sharing'i açın, ATV'de "Bilgisayar" ı seçin ve Mac / PC'den ATV'ye aktarın.


"İnanılmaz boru" ile ne demek istiyorsun? Sadece standart bir ADSL 2Mbps hızım var ve hiç sorun yaşamadım. HD içeriği oynatmak ve sorun gidermek için özel gereksinimler için support.apple.com/kb/TS3623 adresine bakın .
Deesbek

(A) DSL 3Mbps'deyim ve Apple'dan (Mac bilgisayarımdan değil) bir akış videosunu açmak için geçen süre saat cinsinden ölçülüyor. ATV, ana "Filmler" ve "TV" simgelerinden satın aldığımız TV şovlarını göstermeyi çok seviyor (peki, aşağıda simgesi seçildiğinde "üst rafta"), saatler sonra. Benim için. Diğerleri için farklı mı? İçeriği yerel Mac / PC / iTunes'a indirin, Ev Paylaşımı'nı açın ve bilgisayarı ATV'nin "Bilgisayar" menüsünden seçin.
jimtut

Evet, ağ kurulumunuzda veya ATV'nizde yanlış bir şeyler var. Mükemmel şekilde akmalılar. Avustralya’da Apple TV’yi 1 Mbps’lik bir ADSL ile kullanıyordum ve film akışı anında gerçekleşti. Cevabımda özetlediğim sorun giderme adımlarını uygularım.
Deesbek

1

Lütfen HD içeriği oynatmak ve sorun gidermek için özel gereksinimler için: support.apple.com/kb/TS3623 adresine bakın .

Belirtildiği yer:

Apple TV'de iTunes içeriği kiralarken veya satın alırken en iyi görüntüleme deneyimi için geniş bant Internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. 1080p yüksek tanımlı filmleri ve TV şovlarını izlemek için sürekli 8 Mbit / s veya daha hızlı bir İnternet bağlantısı tavsiye edilir, 720p içeriğini izlemek için 6 Mbit / s veya daha hızlı, standart tanımlı içerik için ise 2,5 Mbit / s veya daha hızlı önerilir. İnternet bağlantı hızları, ISS'nize ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Apple sitesi, daha iyi oynatma / akış performansı sağlama amacıyla aşağıdaki öğelerin kontrol edilmesi veya uygulanmasıyla birlikte sorun giderme ipuçları sunmaya devam ediyor:

  1. Ev ağınızı kontrol edin;
  2. Kablosuz bağlantı;
  3. Kablolu (Ethernet) bağlantı;
  4. Yüksek Çözünürlük ve Standart Çözünürlük;
  5. Apple TV yazılımınızı güncelleyin; ve
  6. DNS ve ağ ayarlarını doğrulayın.

Standart tanımlamaya geçmek için aşağıdaki talimatları izleyin:

İnternet bağlantınız Yüksek Çözünürlüklü filmleri veya TV şovlarını hızlı bir şekilde oynatmaya başlamak için çok yavaşsa, iTunes Store Video Çözünürlük tercihinizi Standart Çözünürlük olarak değiştirmeyi düşünün. Bunu yapmak için, ana iTunes menüsünden Ayarlar> iTunes Mağazası'nı seçin ve "1080p HD" veya "720p HD" seçeneğini "Standart Tanım" olarak değiştirin. Film ve TV şovu satın alma ve kiralama işlemleri artık Standard Definition'da olacak.


1

Tüm cihazları iCloud'unuzdan ayırmayı ve yeniden bağlamayı denerim.

Ayrıca bu, tüm cihazların aynı iCloud hesabını kullanmasını sağlar.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.