Hatırlatıcılar App Mavericks Güncellemesinden Sonra Askıda Kalıyor


3

Twitter'daki birkaç kişi bu sorunu paylaşıyor, ancak bununla ilgili herhangi bir tartışma veya çözüm bulamıyorum.

OS X 10.9'a taşındığından beri, Hatırlatıcılar uygulaması fırıldak tutmaya devam ediyor ve cevap vermiyor. Çökmez, zorla bırakmalıyım. Bu hem 2008 iMac'im hem de 2013 Air'imde oluyor. Havamda tuhaf bir şey olduğunu söyleyebilirim çünkü Hatırlatmalar başlatıldığında hayranlar yüksek sesle başlıyor.

Veriler, iCloud'dan senkronize ediyor gibi görünüyor, bu nedenle bir senkronizasyon sorunu buna neden olmuş gibi görünmüyor.

Bu soruna neyin neden olduğu ve nasıl düzeltileceği hakkında bir fikriniz var mı?


1
Son birkaç yorumu görünce, tekrar ediyorum; oylanan cevaba ve kendi testlerime göre, bu sorunların SADECE TÜM konum hatırlatıcıları değil, "boş" konum hatırlatıcıları ile ilgili olduğunu tekrarlamak istiyorum.

Benim için "null" konum hatırlatıcısını sildim, ancak sorun devam etti - bu yüzden tüm konum tabanlı hatırlatıcıları sildim ve sorun çözüldü. Belki de aynı sorun değildi.
Aaron LM Goodwin

Yanıtlar:


4

Yukarıda belirtilenlerin aynısını yapmaya başladım - tamamlananlar dahil tüm lokasyon bazlı hatırlatıcıları almaya ... (doğrudan iCloud.com'a gitmek zorunda kaldım)

Geçerken, "location: null" olan bir tane buldum, sildim (veya sadece yerin bir kısmını sildim) ve sonra, daha fazla silmeden önce, Mac bilgisayarımda hatırlatma uygulamamı denedi (Mavericks çalıştıran açmayın / düştü). VE ÇALIŞTI

Yani, açık olmak gerekirse, TÜM konum tabanlı hatırlatıcıları silmek zorunda değilsiniz. (Ben onu çarpmış olmalı / doğru yapmamış olmalı).


1

Tüm konum tabanlı hatırlatıcıları silmenin sorunu çözdüğünü onaylayabilirim.

Tamamlandı listesindekiler de dahil olmak üzere tüm konum tabanlı hatırlatıcıları silmelisiniz.

Hatırlatıcıları bir daha başlattığımda, hemen ortaya çıktı.


1

OS X 10.10 Yosemite'ye yükselttikten sonra da benzer bir problem yaşadım. Hatırlatıcılar uygulaması başlatıldıktan sonra ana pencere görünmez. Dock'taki simgeye tekrar tıklamak pencerenin görünmesine neden olur ve sol bölmede hatırlatıcı listelerim bulunur, ancak asıl hatırlatıcıların göstermesi gereken sağ bölmede boş kalır. Pencere ayrıca tıklamalara yanıt vermiyordu.

Daniel’in önerdiği gibi konum tabanlı hatırlatıcılarıma göz atmak için icloud.com’a giriş yaptım, ancak null olarak listelenen bir konumu olanları tanımlayamadım. Yeni bir hatırlatıcı listesi oluşturmaya karar verdim, tamamlanmamış hatırlatıcılarımın tümünü sürükleyin (hiçbiri konum içermiyordu) ve ardından tamamlanan hatırlatıcılarımın tümünü silmek için orijinal hatırlatıcılar listemi sildim. Bu yüzden, hiçbir zaman rahatsız edici olanı bulamadım ama bu benim için sorunu düzeltti - OS X'teki Hatırlatıcılar uygulamasını bir kez daha açabilirim.


0

Konuma bağlı hatırlatıcılardan kaynaklanıyor gibi görünüyor. İPhone'uma bir konum hatırlatıcısı ekleyene kadar benim için iyi çalıştı. Hatırlatıcıyı iPhone'dan kaldırmak, Mavericks'teki sorunu "düzeltir"!


Mesela iPhone'umdaki tüm hatırlatıcılarımı mı yoksa sadece konum tabanlı mı?
Aaron LM Goodwin
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.